Karrion Kross i Scarlett wycofani z WrestleCade

Organizatorzy konwentu WrestleCade potwierdzili, że Karrion Kross oraz Scarlett nie pojawią się na przyszłotygodniowym wydarzeniu z powodu zobowiązań jakie mają wobec WWE.
Karrion Kross i Scarlett powrócili do federacji WWE w lipcu 2022 roku. Osobą odpowiedzialną za ponowne zakontraktowanie wspomnianych gwiazd był Triple H. Tak więc nastąpiło to niespełna rok po zwolnieniu.
Charytatywna zbiórka dla Kamila
WrestleCade Weekend 2022 odbędzie się w Brenton Convention Center. Poniżej przedstawiamy listę dotychczas zapowiedzianych gwiazd, a są nimi:
🚨 Important Update 🚨 pic.twitter.com/bmmonqSRfP
— WrestleCade (@WrestleCade) November 14, 2022
Rob Van Dam, Jake ‘The Snake’ Roberts, Diamond Dallas Page, Kurt Angle, Paul Wight, Danhausen, AEW Women’s World Champion Thunder Rosa, Aubrey Edwards i Tony Schiavone.
Kup bilet na galę Kinguin Prime Wrestling Wrestling Legends, która odbędzie się w Warszawie.
Sprawdź, jak radzą sobie największe gwiazdy wrestling w Polsce, jak i na świcie. Niezapomniane emocje oraz wiele więcej otrzymacie od pro-wrestlerów PTW! PTW! PTW!
PS. Przy okazji możecie nas wesprzeć 😀
Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.