Karrion Kross: Hook będzie wielką gwiazdą w wrestlingu, Federacja Game Changer Wrestling organizatorem eventu w UK

» Były WWE Superstar Karrion Kross był jedną z najlepszych supergwiazd w WWE NXT, dzięki czemu aż dwukrotnie posiadał WWE NXT Championship. Niestety jego run na Monday Night RAW okazał się być nie tak udany, jak oczekiwano. Wygląda na to, że jest on wielkim zwolennikiem talentu Hooka, czyli młodego wrestlera, który jakiś czas temu podpisał kontrakt z federacją All Elite Wrestling.

Po utracie mistrzostwa NXT, Karrion Kross zadebiutował na RAW jako zamaskowany wrestler. Niestety na czerwonej tygodniówce pojawiał się bez swojej dziewczyny Scarlett, która robiła wielką otoczkę podczas wejść swojego partnera. Oficjele WWE szykowali się do korekty gimmicku Karriona Krossa, ale w ubiegłym roku został zwolniony przez firmę. Natomiast Hook stał się wielką sensacją debiutując w ringu AEW. W trakcie występu dla Highspots Sign It Live, Karrion Kross wypowiedział się na temat młodego wrestlera.

HOOK to świetny wrestler. Lubię Hooka. Hook jest twardym facetem. Chciałbym oglądać Hooka każdego tygodnia.

Tak więc musimy poczekać i zobaczyć, co oficjele AEW mają w planach dla dobrze rokującego wrestlera, który jest stworzony do wielkich rzeczy.

» Federacja Game Changer Wrestling poinformowała, że będzie współorganizatorem eventu „Supreme Extreme” razem z TNT Extreme Wrestling.

Pokaz odbędzie się w tym roku, jednak oficjalna data i miejsce nie zostały jeszcze ustalone.

TNT Extreme Wrestling za pośrednictwem Twittera wydało następujące oświadczenie:

Wyczekiwanie się zakończyło! TNT Extreme Wrestling V GCW…. to wreszcie się dzieje! NADCHODZI w 2022! @GCWrestling_ #GCW #TNTextremeWrestling.

Federacja TNT Extreme Wrestling na scenie pojawiła się w 2015 roku. Na wyżej wspomnianym show mają pojawić się takie gwiazdy, jak: Scotty 2 Hotty.

Warto zauważyć, że w ten weekend odbędą się dwa wydarzenia organizowane przez GCW. Odpowiednio w piątek If I Die First, jak i w sobotę – FightClub 2 w Dallas. Oba pokazy zostaną wyemitowane za pośrednictwem FITE TV.