Jon Moxley “pojawił się” na Wrestle Kingdom 15, NJPW już wkrótce w amerykańskiej i brytyjskiej telewizji

» Chociaż Tony Khan zapowiadał, że Jon Moxley nie pojawi się na tegorocznym Wrestle Kingdom, obecny mistrz IWGP United States Heavyweight nagrał promo, które zostało wyemitowane podczas pierwszego dnia największej gali NJPW. Gwiazdor AEW nie był w stanie bronić swojego mistrzostwa w ostatnich miesiącach z powodu globalnej pandemii, ale KENTA co jakiś czas dbał w mediach społecznościowych, aby fani nie zapomnieli o ich możliwym starciu. Teraz, Moxley oficjalnie zapowiedział, że zmierzy się z pretendentem, jednakże w dalszym ciągu nie znamy terminu takiej walki. Mówi się, że być może pojedynek odbędzie się w Dojo NJPW znajdującym się w Los Angeles. To właśnie tam, Moxley miał nagrać swoje promo.

» Podczas Wrestle Kingdom ogłoszone także zostało, że już wkrótce, gale NJPW ponownie znajdą się w amerykańskiej telewizji. Co więcej, tym razem, deal będzie dotyczył również Wielkiej Brytanii.

Niestety nie wiadomo jeszcze o jakie stacje telewizyjne chodzi. Poprzednio, NJPW w Stanach Zjednoczonych emitowane było na kanale AXS TV.