Jon Moxley na NJPW Strong, Pat McAfee o naśladowaniu Vince’a i dwa debiuty na 205 Live

» W trakcie piątkowego odcinka NJPW Strong, mistrz IGWP US Jon Moxley wziął udział w tag team matchu wraz z Chrisem Dickinsonem przeciwko Yuji Nagacie i Ren Naricie. Walka zakończyła się przypięciem Narity w wykonaniu Moxleya. Po walce Nagata zapiął mistrza Stanów Zjednoczonych w Nagata Lock.

Jon Moxley zmierzy się z Yuji Nagatą na najbliższym odcinku AEW Dynamite o pas IWGP US.

Oprócz wcześniej wspomnianego tag team matchu, na NJPW Strong odbyły się jeszcze dwa tag team matche. W pierwszym Barrett Brown i Adrian Quest pokonali The DKC i Kevina Knighta. W drugim zaś The West Coast Wrecking Crew pokonali Misterioso i Jordana Clearwater.

» Na ostatnim odcinku SmackDown, który był throwbackiem, Pat McAfee zdecydował się przebrać się niczym Vince McMahon z dawnych lat.

Na swoim Twitterze były punter zdecydował się powiedzieć parę słów na temat jego ubioru oraz wspomniał, że materiał miał pojawić się na SmackDown, jednak ostatecznie zdecydowano się nie wypuszczać go w telewizji.

“Dzisiaj miał być niezapomniany dzień. 1. Byłem przygotowany na stracenie głosu na kilka tygodni.. Przyjechałem tam Bentleyem. Ogoliłem swoją brodę pierwszy raz w moim życiu.

Pomysły zostały zmienione tuż po nagraniu tego.

Jestem wdzięczny za to, że mamy ten klip. Podsumowując fajna noc na #SmackDAHN”

» Na ostatnim odcinku 205 Live ujrzeliśmy debiuty dwóch nowych gwiazd.

Pierwszą z nich jest Ari Sterling, który na scenie niezależnej znany był pod pseudonimem Alex Zayne. Walczył on dla takich federacji jak ROH, czy GCW. Wygrał on swoje starcie przeciwko Samirowi Singhowi. Ari na Twitterze skomentował na twitterze swój występ.

“Szczerze, nie ma opcji, abym znalazł słowa do podziękowania wszystkim za wspaniałe wsparcie, od pierwszych ziomków do ziomków jednodniowych, dziękuję za każdy czas, kiedy pokazaliście mi miłość. Obiecuję, że jest to wzajemne.”

Drugą osobą, która zadebiutowała, tym razem w tag team matchu u boku Augusta Greya, był Ikemen Jiro. Zmierzyli się oni z Tonym Nesem i Ariya Daivarim w wygranym starciu, po tym jak Ikemen przypiął byłego mistrza Cruiserweight. Jiro przed trafieniem do WWE walczył dla takich federacji jak AJPW, czy Wrestle-1. Był on trenowany przez byłego wrestlera WWE Tajiriego.

Ikemen podobnie jak Ari miał parę słów do powiedzenia na swoim Twitterze.

“Dziękuję za światowy prowrestling!! Dziękuję WWE!!

Mój debiut się zakończył.

Od teraz, będę kontynuował swój run w WWE.

To jest IKEMEN JIRO!!”

Ari Sterling oraz Ikemen Jiro trafili do WWE w tym samym momencie, jako część grudniowej klasy w Performance Center u boku takich gwiazd jak MSK, czy Tyler Rust.