Breaking News: AEW ogłasza powrót w trasę!

W dniu dzisiejszym, All Elite Wrestling ogłosiło, że począwszy od lipca ich flagowy program Dynamite wraca w trasę! Oczywiście na arenach nie zabraknie publiczności – bilety trafią do sprzedaży 14 maja.

7 lipca, Dynamite odbędzie się w James L. Knight Center w Miami.

14 lipca, AEW zawita do H-E-B Center w Cedar Park.

21 lipca, fanów czeka show w Curtis Culwell Center w Garland.

Bilety na wszystkie trzy wydarzenia trafią do sprzedaży w najbliższy piątek 14 maja. Ceny zaczynają się od 30 dolarów. Każdy event odbędzie się zgodnie z protokołami COVID-19.

AEW ogłosiło również przesunięcie dwóch zaplanowanych już wcześniej gal.

W piątek 5 listopada odbędzie się show w Chaifetz Arena w St. Louis. Co ciekawe, federacja poinformowała, że będzie to wydarzenie transmitowane w TNT – przy czym nie będzie to Dynamite. Wszystko wskazuje, więc na to, że chodzi o nową tygodniówkę, która ma zostać wprowadzona w późniejszej części tego roku.

W środę 12 stycznia 2022 roku AEW zawita z kolei do UNO Lakefront Arena w Nowym Orleanie.

W komunikacie prasowym, prezes AEW Tony Khan podziękował wszystkim fanom z Jacksonville, którzy byli z nimi przez ostatnie 9 miesięcy. Wspomniał, że brakowało im obecności publiczności w innych miejscach i jest podekscytowany zbliżającymi się wydarzeniami.

“Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym fanom w Jacksonville, którzy byli z nami przez ostatnie 9 miesięcy. Ich wsparcie i niesamowita energia dodawały nam sił z tygodnia na tydzień, a widzowie przed telewizorami karmili się ich entuzjazmem. Daily’s Place zawsze będzie naszym domem.

Patrząc w przyszłość, z radością witamy naszych fanów z powrotem, tych którzy mogą przeżyć akcję na żywo w Miami, Austin i Dallas. Brakowało nam tras po miastach i słuchania okrzyków podczas naszych występów. Zapewniamy, że ściśle współpracujemy z obiektami, aby zachować zgodność z przepisami stanowymi i lokalnymi w każdym mieście. Miami, Austin i Dallas są pierwszymi z wielu, przygotowujemy ciężarówki do ponownego podróżowania po kraju!”

W następnych tygodniach, powinniśmy spodziewać się informacji odnośnie kolejnych eventów.