John Cena o współpracy z Conorem McGregorem, Konfrontacja słowna Mickie James z Nia Jax, Jimmy Jacobs odnośnie dołączenia do Impact Wrestling

» Free Agent John Cena udzielił wywiadu dla The Hook, w którym wypowiedział się na temat potencjalnego występu Conora McGregora w WWE:

”Czy kiedykolwiek byłbym w stanie stanąć w jednym ringu z Conorem McGregorem? Oczywiście, ale to oznaczałoby, że będzie musiał się nauczyć akcji wrestlingowych. Zobaczymy co będzie chciał zrobić Pan McGregor. Ode mnie może liczyć na coś w rodzaju zaproszenia, wszystko zależy od niego”.

» W zeszłym tygodniu na RAW, Nia Jax próbowała dostać w swoje ręce Mickie James oraz RAW Women’s Champion Alexę Bliss. Panie zmierzą się ze sobą na WrestleManii 34, gdzie być może kuzynka The Rocka zdobędzie upragniony tytuł mistrzowski. Za pośrednictwem Twittera doszło do konfrontacji z udziałem Mickie oraz Nia:

» Jimmy Jacobs podczas ostatniego wywiadu wypowiedział się na temat decyzji odnośnie podpisania kontraktu z Impact Wrestling:

”Miałem wiele ofert po odejściu z WWE. Rozmawiałem z Ring of Honor o powrocie tam. Chciałem zrobić coś nowego. Rozmawiałem przez telefon ze Scottem D’Amore oraz Sonjay Duttem i to oni przekonali mnie do przejścia na Impact. Mój pierwszy występ miał miejsce w Ottawie podczas Bound For Glory. To był świetny tydzień. Cieszę się z tego, że mam więcej swobody w uprawianiu wrestlingu”.