John Cena o potencjalnym heel turnie, Gwiazda Impact zadebiutuje na NJPW, WWE w Arabii Saudyjskiej – kiedy?

» John Cena uważa, że awans WWE Universal Championa Romana Reignsa na “bardzo rynkową i definitywną gwiazdę” otworzył dla niego okno na to, aby w przyszłości przejść heel turn.

Myślę, że to jest początek, żeby pokazać, że to jest możliwe. WWE inwestuje i buduje swój roster, to ma bogactwo talentów i naprawdę ma wiele kotwic do statku teraz. Z pewnością Roman jest bardzo, bardzo atrakcyjną i rozpoznawalną gwiazdą.

Cena czuł, że w przeciwieństwie do przeszłości, WWE może być bardziej skłonne do zrobienia z niego heela w 2021 roku.

Myślę, że powodem dla którego nie eksplorowałem tej strony jest to, że WWE nie czuło się pewne, że mają jakąś alternatywę [jako top babyface]. I szanuję ten wybór biznesowy, naprawdę. Ale teraz, kiedy naprawdę kładą fundamenty pod przyszłość, ustawiają życie na następną dekadę, może…może. Nie wiem.

Podczas wywiadu Cena mniej więcej potwierdził doniesienia o swoim comebacku do WWE w przyszłym miesiącu.

Wiem, jak ciężko im było [bez fanów]. Myślę, że nie poradziłabym sobie w tej atmosferze.
Myślę też, że ten czas pozwolił takim wykonawcom jak Roman Reigns na niekonstruktywne kształtowanie swojego charakteru. Jeśli wyślesz go z miasta do miasta, może się okazać, że niektórzy widzowie nie dbają o to, co ma do powiedzenia, i chcą go tylko wygwizdać lub dopingować. Ale bez tego [utrudnienia], Reigns absolutnie potrzebował tego czasu, a w nim rozwinął swoją osobowość, swój charakter.
Reigns dowiedział się kim jest. Więc teraz, kiedy wraca do żywej publiczności, nie są zdezorientowani. Spędził ten 15-miesięczny blok, aby określić, kim jest. A to właśnie on może na tym najbardziej skorzystać. Z drugiej strony, uznani wykonawcy, tacy jak ja, mieliby trudny okres bez publiczności.

» Impact Wrestling X Division Champion Josh Alexander ma zadebiutować w NJPW w tym tygodniu. The Walking Weapon z Impact ma zawalczyć z Alexem Coughlinem na piątkowej edycji Ignition na NJPW Strong. Będzie to początek serii Open Challenge Coughlina. Będzie to najnowszy pojedynek w ramach współpracy pomiędzy Impact a NJPW. Na piątkowej gali zobaczymy również Satoshi Kojima vs. NWA World Tag Team Champion JR Kratos, oraz tag team action z Fredem Rosserem i Adrianem Questem vs. Bateman i Barrett Brown.

» WWE podobno powraca jesienią do Królestwa Arabii Saudyjskiej. Jak donosi The Wrestling Club, Ministerstwo Sportu Saudi General Sport Authority podjęło decyzję o zorganizowaniu eventu w listopadzie. W sprawozdaniu nie podano konkretnej daty ani miejsca.  WWE zostało zmuszone do anulowania ich drugiego eventu w 2020 roku i pierwszego w 2021 roku w Królestwie z powodu pandemii COVID-19. Królestwo zniosło część ograniczeń związanych z koronawirusem pod koniec maja, a media donoszą, że poważnie myślą o ponownym otwarciu się na koncerty i imprezy sportowe.