Jimmy Jacobs vs Jon Moxley w Wrestling Revolver – Zaktualizowana karta pojedynków na Tales from the Ring 4

Federacja Wrestling Revolver poinformowała, że na Tales from the Ring 4 odbędzie się starcie z udziałem Jona Moxleya i Jimmy’ego Jacobsa.

Moxley oraz Jacobs rywalizowali ze sobą na scenie niezależnej kilka lat temu. Jednym z wielu miejsc, w którym walczyła wspomniana dwójka było Dragon Gate USA. Na PPV Code Of The Warrior, Jacobs pokonał Jona w I Quit Matchu. AEW Superstar zrewanżował się swojemu rywalowi w 2010 roku pokonując go na DGUSA Untouchable.

Poniżej przedstawiamy pisemną/wideo zapowiedź nadchodzącej konfrontacji:

Minęła już dekada. Minęło ponad dziesięć lat odkąd Jacobs i Moxley stoczyli jedną z najdzikszych walk w niezależnym wrestlingu. Street Fight. Dog Collar Match. I Quit Match. Potem podążyli własnymi ścieżkami. Stworzył magię za kulisami stając się Lunatic Fringe. Mimo to miliony, żona, dzieciaki, a ty nadal chcesz się brudzić. Nadal chcesz wkroczyć na arenę przemocy. Z jakiegoś powodu. Co z tobą jest nie tak?

 

Widzisz mam fajną, wygodną pracę. Już nigdy nie będę musiał walczyć. Czy chcę wejść na tę samą arenę, na której wiesz, że będziesz krwawić? Tam, gdzie zapach krwi jest tak intensywny, że chcesz go posmakować. Czy tego chcę? Masz rację, oczywiście że tak! Mox, 30 października otrzymałeś wyzwanie na Wrestling Revolver. Moxley słyszałem, jak bardzo narzekasz na kreatywnych WWE i z jakiegoś powodu mnie to dotknęło.

 

Cóż zaoferuję Ci troszkę kreatywności, którą możesz zakopać, kiedy wbiję Ci 8-calowy gwóźdź w czaszkę. Będę naprawdę kreatywny, kiedy użyję twojego ciała jako płótna, a twojej krwi jako farby. Jacobs. Moxley. Jeszcze raz! Chcę posmakować twojej krwi, Jon. Na wypadek, gdybyś zapomniał, że jestem Księżniczką i zawsze dostaję to, czego chcę.

Tales from the Ring 4 odbędzie się w sobotę 30 października. Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę PPV:

MAIN EVENT – IOWA STREET FIGHT – 10 YEARS IN THE MAKING
“The Death Rider” Jon Moxley Vs. “Zombie Princess” Jimmy Jacobs

REVOLVER CHAMPIONSHIP – LADDER MATCH
Rich Swann Vs. Trey Miguel Vs. JT Dunn w/ Phil Stamper Vs. Manscout Jake Manning

REVOLVER WORLD TAG TEAM CHAMPIONSHIP MATCH”
“American Wolves” Davey Richards & Eddie Edwards Vs. Tyler Matrix & Logan James

4 CORNERS OF PAIN MATCH
Alex Colon Vs. Jake Crist

FIRST TIME EVER
Ace Austin Vs. Alex Zayne​

FIRST TIME EVER
“Drama King” Matt Rehwoldt Vs. “The Alternative” Anthony Greene

FIRST TIME EVER
Jessicka Havok Vs. Billie Starkz

SINGLES MATCHAUSEN
“Monster Hunter” Matthew Palmer Vs. Danhausen

SUDDEN DEATH SCRAMBLE MATCH
Madman Fulton Vs. Warhorse Vs. Ninja Mack Vs. Everett Connors Vs. TBA