Jim Ross dołączy do All Elite Wrestling?, Garza Jr oraz Shane Strickland dołączą do WWE, Santino Marella w WWE Performance Center

» Jim Ross w najnowszym odcinku swojego podcastu wyjawił, że po zakończeniu przygody z World Wrestling Entertainment rozpoczął negocjację z federacją All Elite Wrestling. WWE Hall of Famer przyznał, że jest to dla niego bardzo ciekawa opcja, zważywszy na dobre warunki finansowe oraz znajomość członków creative teamu. Tak więc wszystko wskazuje, że już wkrótce pojawi się oficjalne potwierdzenie dołączenia Jima do AEW.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że w przyszłym miesiącu do WWE Performance Center dołączą takie gwiazdy jak: Garza Jr (Humberto Garza III) oraz Shane Strickland, który wielokrotnie pojawiał się w federacji Lucha Underground jako “Killshot”. W swoim dorobku ma takie tytuły mistrzowskie jak: Lucha Underground Trios, CZW Wired, wXw World Tag Team, CZW World Heavyweight.

Znalezione obrazy dla zapytania shane strickland

Znalezione obrazy dla zapytania Garza Jr

» Były WWE Superstar Santino Marella za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że w nadchodzącym tygodniu będzie pełnił funkcję gościnnego trenera w WWE Performance Center w Orlando. Tak więc nie wiadomo, czy oraz w jaki sposób Santino będzie współpracował z WWE, ale być może, co jakiś czas będziemy oglądać go na backstage’u RAW lub SmackDown.