Jeff Jarrett o Global Force Wrestling

Prezes Global Force Wrestling – Jeff Jarrett udzielił ostatnio ciekawego wywiadu dla Interactive Wrestling Radio w którym promował swoją federację. Oto fragmenty wywiadu:

GFW w 2016 roku:

Zaczęliśmy pod koniec stycznia w Poughkeepsie. Jedna rzecz doprowadziła do kolejnych. To naprawdę eksplodowało. Właśnie wróciłem z Niemiec… do Nowego Jorku, gdzie uczestniczyłem w paru spotkaniach. Baseball shows, stadium shows, mamy ustalone daty i już niedługo je ogłosimy. Doceniam to, że o to pytasz. Cieszymy się ruszając w trasę i pozwalając ludziom doświadczyć wiele wrażeń ze spotkań VIP oraz naszych walk. Łącząc nasze gwiazdy z Global Force z lokalnymi promocjami stworzymy kilka fajnych pojedynków. Naprawdę jesteśmy bardzo podekscytowani.

Proces rozwoju GFW:

Cierpliwość nie jest w moim DNA. Wiele się nauczyłem przez uzyskane doświadczenie oraz z ponad 70-letnią historią swojej rodziny w tej branży. Rozumiem ją doskonale. Ostatnie 6 tygodni było produktywnych, licencjonowaliśmy także podczas nich nasz merchandising oraz załatwialiśmy stację telewizyjną dla Global Force Wrestling.

GFW AMPED w amerykańskiej telewizji:

Będę się z tym dzielił z wami wkrótce! To wszystko, co mam do powiedzenia. Byłem w Nowym Jorku wczoraj. To było jedno z tych spotkań. Chciałbym ogłosić to już teraz, ale nie byłoby to owocne dla wszystkich zainteresowanych. My tam będziemy. Tyle!

Zakup udziałów w TNA:

Nie ma nawet takiej myśli. W 1000% koncentruję się na Global Force Wrestling. Życzę im jednak wszystkiego najlepszego. Życzę całemu wrestlingowi jak najlepiej. Nie ważne czy jest to Ring of Honor, czy Lucha Underground… Jestem wrestlingowym gościem. Pochodzę z wrestlingowej rodziny. Chcę widzieć jak każda wrestlingowa organizacja się rozwija.

Jeff Jarret zakończył rozmowę zachęcając ludzi do obserwowania jego strony internetowej, gdyż tam niedługo zostanie podanych wiele informacji odnośnie Global Force Wrestling.