Jaką rolę odegrają legendy podczas WWE RAW w Dallas?, Stone Cold vs Brock Lesnar, Axel i El Torito w tag teamie, Hernandez poza Lucha Underground i wiele więcej!

» Wiemy już jaką rolę odegrają legendy na Monday Night RAW, które odbędzie się 19 października w Dallas. Jak informuje Bryan Alvarez z F4Wonline.com, obecny plan jest taki, że Shawn Michaels, Rick Flair i Stone Cold zasiądą w panelu ekspertów, by przeprowadzić segment dotyczący walki pomiędzy Undertakerem, a Lesnarem. Do czegoś podobnego doszło rok temu przed Night of Champions, kiedy to w ringu WWE, Michaels, Flair i Hogan dyskutowali o walce Lesnara z Johnem Ceną.

» Od dłuższego czasu fani spekulują, że podczas WrestleManii 32 może dojść do walki pomiędzy Brockiem Lesnarem, a Stone Cold Stevem Austinem. Jak wiemy w październiku zostanie wyemitowany specjalny wywiad z Lesnarem prowadzony przez Stone Cold’a i to właśnie podczas niego miałby rozpocząć się storyline z finałem na “największej gali w roku”. Steve Austin postanowił zareagować na te doniesienia komentując całą sprawę na Twitterze. O to co napisał:

You can take my name off the rumor mill as a Brock Lesnar opponent at WM32. Bullshit reporting.

» Co ciekawe, podczas wczorajszego live eventu WWE w Toronto, Curtis Axel i El Torito połączyli siły i pokonali Los Matadores. Ich wspólne zdjęcie można obejrzeć poniżej:

Jak myślicie? Czy para ta występować będzie także na galach telewizyjnych?

» Warto zwrócić też uwagę, że podczas live eventu w Toronto koło ringu obecne były Shelly Martinez – była knockoutka TNA oraz SoCal Val, także w przeszłości związana z federacją Dixie Carter.

» Cody Rhodes w rozmowie z “TribLive” wyznał, że wraz ze swoim bratem Goldustem jako pierwsi zaprezentują trofeum Dusty Rhodes Tag Team Classic.

» Eric Bischoff zdradził na Twitterze, że planowane jest DVD z jego udziałem na rok 2016. Jest to film dokumentalny, który ukaże się najprawdopodobniej w kwietniu lub maju.

» Lucha Underground ogłosiło, że pożegnali się z Hernandezem, który występował u nich w pierwszym sezonie. Powodem jest to, iż Hernandez występował na galach TNA na kontrakcie z Lucha Underground, co koliduje z warunkami umowy.