Informacje z Polskiej Sceny Wrestlingu – 16.08.2019

Już w sobotę największa gala roku w Kombat Pro Wrestling – Godzina Zero 2019! Tydzień później MZW Project 6: Death & Glory – zapraszamy na najświeższe newsy z Polskiej Sceny Wrestlingu!

» Na kanale KPW na YouTube możecie obejrzeć proma zawodników przygotowujących się do tegorocznej Godziny Zero. Jeden film zasługuje natomiast na szczególną uwagę, a jest to zapowiedź walki wieczoru pomiędzy Robertem Starem a Pięknym Kawalerem. Zobaczcie sami:

W dniu dzisiejszym, KPW poinformowało o specjalnej stypulacji wspomnianego wyżej starcia. Oprócz tego, że Kawaler i Star położą na szali swoje kariery, stypulacją ich pojedynku będzie Last Man Standing Match.

» Poznaliśmy już także ostatniego uczestnika walki Siedmiu Wspaniałych o miano pretendenta do tytułu KPW. Do Mateusza Kakareko, Boskiego Ostrowskiego, Petera Pannache, Chemika, Eryka Lesaka i Doma Taylora dołączył kolejny debiutant ze Szkółki Wrestlingu KPW – Daniel Boza. Jak poinformowała organizacja, ma on zaplecze wyniesione z MMA, zatem z pewnością będzie to ciekawy zawodnik.

» Tym samym znamy już całą kartę walk gali Godzina Zero 2019. Na fanów zgromadzonych na hali w Gdyni czekają niesamowite starcia z udziałem polskich, angielskich, a nawet kanadyjskich wrestlerów. Nie zabraknie także zawodników ze Szwecji oraz Danii. Pełna karta prezentuje się następująco:

Przypominamy, że gala odbędzie się już w tę sobotę w Hali Gier Gdyńskiego Centrum Sportu o godz. 20:00. Bilety na stronie Kup Bilecik wciąż się do nabycia.

» Z północy przenosimy się na południe, ponieważ 24 sierpnia we Wrocławiu czeka nas gala MZW Project 6: Death & Glory. Tam w walce wieczoru zobaczymy Damiena Rothschilda broniącego swojego tytułu MZW przeciwko Asmundowi. Organizacja w ostatnim czasie zapowiedziała także Talent’s Battle Royale, podczas którego w ringu zobaczymy m.in. adeptów Polskiej Akademii Wrestlingu:

» A, skoro mowa o Polskiej Akademii Wrestlingu, już za 3 dni startuje Wrestlingowy Kurs Letni 2019. Zapisy wciąż trwają, a szkółka w tym czasie przedstawia sylwetki swoich trenerów. Póki co w formie video przedstawieni zostali Justin Joy oraz Asmund. Filmiki możecie zobaczyć na Facebooku.

» Maniac Zone Wrestling opublikowało na swoim kanale skrót wydarzeń z ostatniej gali, możecie go zobaczyć poniżej:

» Tak zaś wygląda pełna karta walk na galę MZW Project 6, która przypomnijmy odbędzie się 24 sierpnia we Wrocławiu: