Informacje dotyczące obecnego statusu Sin Cary w WWE

Z najnowszych spekulacji wynika, iż Istnieje spore prawdopodobieństwo, że oficjele WWE zaakceptują prośbę o zwolnienie, jaką wysłał Sin Cara w tym tygodniu. Na oficjalnym profilu wrestlera na Twitterze pojawiło się oświadczenie dotyczące prośby o zwolnienie, które możecie obejrzeć poniżej:

Sin Cara po powrocie z tournee po Europie miał pojawić się w telewizji na Monday Night RAW w Bostonie, jednak jego obecność została wycofana. Warto zauważyć, że luchador niedawno podpisał nową trzyletnią umowę z federacją tylko, dlatego aby nie przeszedł do konkurencji. Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że oficjele WWE nie zgadzają się na prośby niektórych gwiazd (Luke Harper i Mike Kanellis), gdyż nie chcą aby oni pracowali dla innych federacji tak zwanej konkurencji w postaci chociażby: All Elite Wrestling.

Sin Cara niedawno zmagał się z urazem kolana, ale po powrocie do ringu i telewizji rozpoczął on feud z Andrade oraz Zeliną Vegą, a u jego boku obecna jest Carolina. Niemniej jednak stare porzekadło mówi, że z niewolnika nie będzie dobrego pracownika i najprawdopodobniej WWE przystanie na prośbę Sin Cary.