Impact Wrestling zapowiedziało powrót byłego mistrza świata na Slammiversary!

Podczas wczorajszego odcinka Impact Wrestling na AXS TV wyemitowano kolejny tajemniczy materiał poświęcony zbliżającej się gali PPV – Slammiversary:

Ogłoszono tym samym, że podczas Slammiversary 18 lipca do federacji powróci były mistrz świata. W tle przewijały się takie postacie jak Kurt Angle, Eric Young, Mr. Anderson, James Storm, Austin Aries, Bobby Roode, Chris Sabian, Bully Ray, Luke Gallows, Karl Anderson, Lio Rush, Curt Hawkins, Mike & Maria Kanellis, EC3, Sting, a także flagi Bułgarii i Kanady.

Fani zauważyli, że pod koniec materiału na stole widniały aż trzy szklanki whisky, co może oznaczać, że finalnie do Impact Wrestling powrócą trzy gwiazdy. Może to zostać również odebrane jako znak. Trzy szklanki = EC3.

Jeśli chodzi o Ethana Cartera, jego osoba wydaje się na ten moment najbardziej prawdopodobna w kontekście ewentualnego transferu. Podczas ostatniego odcinka Impact, Moose obronił swój tytuł TNA World Heavyweight w walce z Hernandezem. Po walce na arenie rozbrzmiał stary theme song EC3. Moment ten możecie obejrzeć poniżej:

Co o tym sądzicie?