IMPACT Wrestling 2.02.2021: Wyniki

Singles match 

Tasha Steelz w/ Kiera Hogan Vs. Havok w/ Nevaeh

Zwyciężczyni – Havok

Havok wygrała używając Tombstone Piledriver. Już po walce EVP Impact powiedział Samiemu Callihanowi iż Ken Shamrock zostaje zawieszony za swoje czyny z zeszłego tygodnia ( Atak na sędziów i ochronę). Co ciekawe, sam Callihan zgodził się z tą decyzją.

Swann i Dreamer rozmawiają między sobą. Ten pierwszy poprosił legendę ECW, aby to mistrz IMPACT musiał dźwigać trud dzisiejszej walki. Chce, aby Dreamer był w 100% gotowy na 13 Lutego.

Good Brothers już jutro zmierzą się na AEW Beach Break z Jonem Moxley oraz członkami Death Triangle. Chris Sabin i James Storm chcą otrzymać walkę o mistrzostwo Tag Team. Good Brothers uznali, że ich walka odbędzie się za tydzień.

Singles match 

Madman Fulton w/ Ace Austin Vs. Josh Alexander

Zwycięzca – Josh Alexander

Wygrał on po double underhook Piledriver.

Brian Myers wchodzi na ring. Ma on na sobie opaskę na jedno oko. Myers nazywa Edwardsa najbardziej nieprofesjonalnym wrestlerem. Dodatkowo uznał, że świetną zemstą byłoby pokonanie go na No Surrender, ale niestety nie może do tego czasu walczyć. Eddie zaatakował swojego rywala, ale po chwili sam stał się ofiarą Hernandeza. Na szczęście nie otrzymał on zbyt dużej liczby obrażeń, gdyż na pomóc Eddiemu przyszedł… Matt Cardona. Myers i Hernandez natychmiastowo opuścili ring.

 

Eddie dziękuje Cardonie za pomoc. Idą oni do oficjeli IMPACT, aby potwierdzić Tag Team match na No Surrender.

Singles match 

Crazzy Steve w/ Rosemary Vs. Larry D w/ Acey Romero

Zwycięzca – Larry D

Gia Miller rozmawia z Trey Miguelem. Ten drugi mówi o tym, że od kiedy znajduje się w IMPACT potrzebuje 2 kul (ortopedycznych). Udowodni on innym, że sam potrafi stać na dwóch nogach. W tym momencie Sami Callihan dodał, że Trey nie ma pasji aby stać się ,,kimś”.

Larry mówi do Miller iż jest konkretny powód czemu XXXL nie zaatakowało minuty temu Rosemary. Nie atakują oni kobiet. Tenille Dashwood przerywa i mówi, że cieszy się, iż może uderzyć za nich Rosemary.

Singles match 

Susan w/ Deonna Purrazzo & Kimber Lee Vs. Jordynne Grace w/ Jazz

Zwyciężczyni – Jordynne Grace

Po walce Susan, Purrazzo i Lee zaatakowały Grace i Jazz. Z pewnością te drugie nie poradziłyby sobie z tą trójką, gdyby nie ODB, która powróciła do IMPACT Wrestling.

Matt Hardy i Private Party mają swój plan. Mimo tego, że są zaniepokojeni walką Sabina i Storma to wiedzą, że sobie poradzą na No Surrender.

Grace zapytała ODB czy oficjalnie wróciła do IMPACT. Ta, nie wskazała jednoznacznie swojej odpowiedzi.

Singles match 

TJP Vs. Rohit Raju

Zwycięzca – Rohit Raju

Raju wygrał po Big Boot’cie. Eric Young wyjaśnia, dlaczego w zeszłym tygodniu polecił Violent By Design powstrzymać atak na kuzyna Jake’a. EY mówi, że jest gotów ochrzcić Jake’a w świętych wodach przemiany. To znaczy, jeśli Jake chce dołączyć do Violent By Design.

Cousin Jake mówi iż, o ile teraz czuje się niepewnie to za tydzień będzie miał odpowiedź czy dołącza do VBD.

Tag team match 

Rich Swann & Tommy Dreamer Vs. Moose & Chris Bey

Zwycięzcy – Moose & Chris Bey

Moose przypiął mistrza IMPACT. Po walce sam podniósł pasy mistrzowskie i tym kończymy dzisiejszą tygodniówkę.