Impact Wrestling 03/06/15 – Raport

Po ostatnim przeciętnym IW tym razem dostaliśmy naprawdę dobry z ciekawymi zwrotami akcji w storyline’ach. Zapraszam do czytania ;).

http://watchwrestling.ch/v…/watch-tna-impact-wrestling-6315/

Warto na samym początku wspomnieć, że tym razem w komentowaniu Joshowi partnerował powracający D’Angelo Dinero. Szkoda, że “The Pope” powrócił jako komentator no, ale cóż fajnie ze wrócił.

Na dzień dobry dostaliśmy bardzo fajny segment. Ethan w towarzystwie modelek, Tyrusa i przy śpiewającym chórze pojawił się w ringu. EC3 celebrował pierwsze miejsce w kolejce po tytuł mistrzowski oraz warto dodać to ze Carter po raz kolejny wbił małą szpileczkę w stronę WWE nakłaniając pierwsze Tyrusa do tańca, jednak potem zrezygnował z tego mówiąc, że to jest poważny biznes :D. Potem po raz kolejny podkreślał ze jest “Number ONE”, aż w końcu pojawił się…

… TNA World Heavyweight Champion Kurt Angle, który za żartował z celebracji Ethana mówiąc, że Carter musi jeszcze poczekać na moment kiedy on skopie mu dupę:), ponieważ za tydzień odbędzie się Destination X i prawdopodobnie to Rockstar Spud wykorzysta swoją szansę! EC3 podkreślał jeszcze jak słaby jest Spud, a następnie opuścił ring wraz ze swoją ekipą. No może z jej częścią :), ponieważ jeden z członków chóru ucierpiał po Angle Slamie!

1. Bobby Lashley vs Eric Young
< Normal Match >
Zwycięzca: Lashley

Zawszę fajnie jest zobaczyć czołowe gwiazdy federacji w jednej walce. Nareszcie dostaliśmy coś świeżego, ponieważ walki Younga z Kurtem mogły się już znudzić. Ogólnie w walce dominował prawie cały czas Bobby, jednak EY miał też swoje momenty. W trakcie walki doszło także do bardzo ciekawej sytuacji w której (nie wiem czy specjalnie, czy może przypadkowo)
Eric kiedy dominował nad Lashleyem splunął w stronę publiczności ;). Ostatecznie przy małej pomocy Melendeza i po Spearze walkę wygrał Bobby Lashley. Trochę się wkurzyłem bo bardzo chciałem zobaczyć feud na linii Young-Lashley i finał ich rywalizacji na Slammiversary, ale niestety wszystko wskazuję na to, że w najbliższym czasie Eric będzie rywalizował z Chrisem :/.

Na zapleczu Spud przez kamerzystę został spytany o to czy zamierza wykorzystać “Opcje C” odpowiedział, że jeszcze nie wie co zrobi.

Mała celebracja “The DollHouse” po ostatnim zwycięstwie.

Następnie wściekły Melendez zapowiedział, że jest gotowy na walkę z Youngiem, jednak teraz przenieśmy się do szatni gdzie zakłopotanego Spuda z poradą odwiedził “The Great Man” Austin Aries. AA podkreślał, że to jest ciężka decyzja, jednak wykorzystanie opcji C to jest bardzo dobra decyzja, ponieważ pas WHC jest nad pasem X’ów.

2. Brooke vs Jade
< KO Match >
Zwycięzca: Brooke

Co najwyżej solidna walka. Pojedynek miał zdecydowanie za dużo przypięć, jednak od czasu do czasu jakieś lepsze akcji mogliśmy oglądać. Po drobnym zamieszaniu Brooke wyprowadziła członkini DollHouse swojego finishera czym wygrała walkę.

Po walce Brooke pochwaliła się Rebel swoim zwycięstwem, później zaprosiła przyjaciółkę na imprezę za co była członkini “The Menagerie” została ukarana przez Marti & Jade.

3. The Beat Down Clan vs The Rising
< 6-Man Tag Match >
Zwycięzcy: Drew, Mica & Drake

Walka niestety była dosyć schematyczna, to znaczy ze pierwsze heelowa stajnia obijała przeciwników żeby ostatecznie doszło do zmiany i porażki. Jednak były też ciekawe momenty np. kiedy Low Ki chciał wykonać Warriors Way, Drew cudownie skontrował, wykonując Belly to Belly Suplex. Tak jak pisałem ciut wyżej walkę wygrało “The Rising”, jednak ich feud niestety stoi ciągle w miejscu. Mam nadzieję, że za tydzień wreszcie coś ruszy!

Segment z udziałem Storma i Mickie. [Part1]
Zawodniczka wybrała się do Nashville spotkać się z jakimś producentem muzyki country, jednak na miejscu spotkała zapewne przypadkowo 🙂 Jamesa Storma!

No i nareszcie nadszedł moment na podjęcie decyzji przez Spuda! Rockstar dopingowany przez publiczność oznajmił, że na razie nie jest gotowy na podjęcie decyzji. JB stwierdził, że właśnie to jest ten czas po chwili zapowiedział pojawienie się mistrza WHC. Kurt nie owijając w bawełnę jasno powiedział Spudowi, że on nie ma z nim szans jednak decyzja należy do Anglika. Po chwili do ringu wkroczył także EC3 mówiąc mistrzowi X’ów ze wszystko co osiągnął to jego zasługa, ponieważ to on go motywował mówiąc ze jest on lwem tygrysem itd. Jednak Anglik jest rybą, która pływa w basenie pełnym rekinów. Następnie Carter powiedział, że jeśli Spud nie wykorzysta opcji C to na nowo będzie mógł towarzyszyć mu i Dixie Carter. Rockstar po usłyszeniu propozycji Ethana dał naprawdę dobre promo w którym pod wpływem emocji powiedział, że pracował na swoją pozycję 14 lat a tacy ludzie jak Carter ciągle go wyśmiewali i kazał wracać mu do ciotki, ponieważ on zamierza wykorzystać OPCJĘ C!!! Ostatecznie doszło oczywiście do ataku na Spuda co zaowocowało ME EC3 & Tyrus vs Angle & Rockstar.

Na zapleczu Aries powiedział Bobbiemu, że muszą wreszcie wygrać, ponieważ kolejna porażka oznacza utratę szansy o tytuły. Następnie oznajmił, że muszą także wreszcie być prawdziwą drużyną. Kiedy to powiedział wręczył partnerowi koszulkę.

Segment z udziałem Storma i Mickie. [Part2]
Tym razem James wprost powiedział Mickie, że chcę ją i jej syna przy swoim boku w “The Revolution”, a Magnus jest dla niej tylko plamą na wizerunku. Była mistrzyni KO oczywiście się nie zgodziła mówiąc, że ona kocha Magnusa po tych słowach Storm zaczął ją przepraszać.

4. The Dirty Heels 0 vs 2 The Wolves
< Best of 5 Series – Match 3 >
Zwycięzcy: Austin Aries & Bobby Roode

Co tu dużo mówić, była to kolejna świetna walka po między tymi drużynami, jednak dopiero teraz powrócili prawdziwi Dirty Heels, którzy w swoim stylu podstępem wygrali walkę. Aries rzucił do ringu stalowe krzesło, a następnie odwrócił uwagę sędziego. Wtedy Roode zaatakował Edwardsa poniżej pasa oraz krzesłem czym zapewnił sobie i Ariesowi zwycięstwo. To oczywiście nie był heel turn, ale mam nadzieję ze on za niedługo nastąpi.

Segment z udziałem Storma i Mickie. [Part3]
No i nareszcie został wykonany duży krok w przód w tym story!
Tym razem “cowboy” wyrzucił Mickie na tory, a następnie zadzwonił do Magnusa mówiąc mu, że jego żona nie przyjdzie dziś na obiad 🙂. Ojj już nie mogę doczekać się następnego tygodnia.

 

W ringu była już Madison Rayne, która powiedziała ze to jest niesprawiedliwe ze Velvet dostaje więcej czasu antenowego mimo tego że jest zwolniona. Na pojawienie się Sky nie musiała długo czekać, która wykonała Spear, a następnie Stunner. Następnie pojawiła się Angelina z ochroniarzami, którzy zabrali zawodniczkę do więzienia. Szybko, jednak pojawili się nowi ochroniarze, któzy tym razem zabrali ze sobą Angeline, która zaatakowała Velvet (czyli fana). Ten feud coraz bardziej zaczyna mi się podobać, czyżby brawl w więzieniu 🙂 no nie wiem, ale mi osobiście nowy gimmick Velvet baardzo się podoba.

5. Ethan Carter III & Tyrus vs Kurt Angle & Spud
< Tag Team Match >
Zwycięzcy: Kurt & Spud

Chyba jeden ze słabszych albo najsłabszy ME w tym roku. Całą walkę Spud był obijany przez Ethana & Tyrusa żeby potem przeprowadzić zmianę z Angle, który wykonał Angle Slama Tyrusowi czym zapewnił sobie i Rockstarowi zwycięstwo.

Najważniejszy moment gali wydarzył się dopiero pod koniec Impacta. Niespodziewanie pojawił się Austin Aries, który oznajmił ze na Detination X odbędą się dwie walki o pas WHC, ponieważ on zamierza wykorzystać swoją walizkę!!! Boże Święty niesamowicie boję się Destination X, jednak o całej tej sytuacji powiemy sobie więcej w nowej serii pt. “Analizy Wrestlingowe” 🙂