Impact World Title match zapowiedziany na Hard To Kill, The Rock reaguje na tweet Rica Flaira

» Po zejściu z anteny Impact Wrestling TV, Executive Vice President Scott D’Amore poinformował, że Moose będzie bronił Impact World Championship w three-way matchu. Do takowego dojdzie 8 stycznia podczas gali Impact Hard To Kill, a przeciwnikami mistrza będą: W. Morrissey i Matt Cardona.

Na Impact, Cardona i Eddie Edwards pokonali Moose’a i Morrissey’a w main evencie. W walce były wrestler WWE zaatakował mistrza kończąc ich “dominujący” sojusz. Warto przypomnieć, że Matt do Impact Wrestling dołączył podczas ubiegłorocznej gali Hard To Kill, jako przeciwnik Ace’a Austina. Przybycie Morrisseya miało miejsce na tegorocznym Rebellion, gdzie “tymczasowo” sprzymierzył się z Violent By Design.

Moose zdobył Impact World Title pokonując Josha Alexandera na Bound For Glory. W ubiegłym miesiącu skutecznie rywalizował na Turning Point broniąc wspomnianego mistrzostwa w Full Metal Mayhem Matchu przeciwko Eddiemu Edwardsowi.

Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę nadchodzącego PPV:

Impact World Championship:
Moose (c) vs. W. Morrissey vs. Matt Cardona

Knockouts Championship:
Mickie James (c) vs. Deonna Purrazzo

First-Ever Knockouts Ultimate X Match

» W ramach #ThrowbackThursday dwukrotny WWE Hall of Famer Ric Flair udostępnił dawne zdjęcie, na którym znajduje się The Rock. Flair wspomniał, że Dwayne był osobą, która podziwiała go jako dziecko.

Na odpowiedź gwiazdy Hollywood nie musieliśmy długo czekać, gdyż The Rock nazwał siebie pryszczatym 12-latkiem z afro, który spędzał czas ze wszystkimi swoimi bohaterami w Las Vegas.

Szacunek dla Ciebie bracie. Wy, Dusty, mój tato, Muraco, Hawk, Animal, Piper, wszyscy byliście moimi bohaterami. To zdjęcie zostało wykonane w 1984 roku – w Vegas na corocznej konwencji NWA. W wieku 12 lat miałem pryszczatą twarz z afro, a ty byłeś i zawsze będziesz “The Man”. #Woo.

W ostatnim czasie The Rock udzielił wywiadu, w którym umieścił Rica Flaira, The Undertakera, Pata Pattersona i Jackiego Fargo w Mount Rushmore of professional wrestling.