Hulk Hogan wystąpi na PPV Royal Rumble?, Becky Lynch o występie w Royal Rumble Matchu, Szczegóły WWE Power Rankings

» Pojawiają się plotki, że WWE Hall of Famer Hulk Hogan pojawi się na dzisiejszym wydarzeniu Royal Rumble w Phoenix. Portal PWInsider.com twierdzi, że Hulkster pojawi się w Teksasie między godziną 15,a 16 gdzie zamierza rozdawać autografy. Tak więc mało prawdopodobny jest jego występ w Royal Rumble Matchu.

» W poniżej zamieszczonym filmie, Becky Lynch wypowiedziała się na temat przemyśleń odnośnie Women’s Royal Rumble Matchu:

“Przybyłam z numerem dwa i byłam drugą najdłużej występującą kobietą w tym starciu. Dla każdego, kto pierwszy raz wchodzi w tego typu starciu, trzeba wiedzieć aby trzymać głowę na karku, bo nigdy nie wiesz, kto się pojawi jako następny. Nigdy nie wiesz, jakie węże pojawią się za tobą, po prostu musisz być świadoma tego, co Cię czeka”.

» WWE udostępniło Power Rankings począwszy od piątego miejsca, na którym uplasował się Rey Mysterio. Przed nim są Samoa Joe, Daniel Bryan, Seth Rollins oraz Sasha Banks. W tym tygodniu na RAW Sasha połączyła siły z Bayley, co doprowadziło do ich zwycięstwa w konfrontacji z Natalyą i RAW Women’s Champion Rondą Rousey. Podczas dzisiejszej gali WWE PPV “The Boss” stanie przed szansą na zdobycie mistrzostwa kobiet.