Hot News: WWE chciało przywrócić Jeffa Hardy’ego! Ten domagał się od federacji wyniku testu narkotykowego

Nie cichną echa głośnej sprawy związanej z Jeffem Hardym. Jak się dowiadujemy, WWE miało mu w ciągu ostatnich kilku tygodni zaoferować powrót z dołączeniem do Hall of Fame w klasie 2022. Legenda ringu, tę propozycję jednak odrzuciła.

Cofnijmy się do grudnia zeszłego roku. Wówczas, do sieci trafiło nagranie z live eventu na którym widać jak Jeff Hardy opuszcza Six Man Tag Team Match w trakcie jego trwania. Wywołało to spekulacje fanów, którzy podejrzewali, że Hardy wrócił do swojego nałogu. Kilka dni później, WWE zwolniło Jeffa z kontraktu. Jak mogliśmy się wtedy dowiedzieć, przyczyną miała być odmowa udania się na odwyk. Jego brat Matt, który aktualnie występuje w AEW, mówił później, iż nie czuł, aby Jeff potrzebował odwyku w tamtym momencie i że był w dobrym miejscu w swoim życiu.

W najnowszej aktualizacji Wrestling Observer, czytamy, iż szef do spraw kontaktu z gwiazdami, John Laurinaitis, zadzwonił kilka tygodni temu do Jeffa Hardy’ego, aby porozmawiać o ewentualnym sprowadzeniu go z powrotem. Co więcej, miał mu zaproponować wprowadzenie do Hall of Fame 2022.

“Charyzmatyczny Enigma” podobno odrzucił ofertę i poprosił o wynik testu na obecność narkotyków, który został przeprowadzony w grudniu, ponieważ wiedział, że nie będzie miał pozytywnego wyniku testu na żadne narkotyki. Ostatecznie odzyskanie wyników zajęło Hardy’emu i jego żonie Beth, sześć tygodni.

Wydaje się, że WWE nie chce, aby konkurencja w postaci All Elite Wrestling zakontraktowała Jeffa, ponieważ wszyscy w federacji Vince’a McMahona zdają sobie sprawę z tego, jak duże reakcje wywoła powrót tag teamu The Hardy Boyz. Już teraz, bracia mają zabookowane występy na scenie niezależnej w marcu – ponieważ wtedy kończy się Jeffowi klauzula zakazująca występów poza WWE.

 


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl