Frustracja Mojo Rawleya, Dark match po RAW?, Jesse Neal o The Dudley Boyz, Nagrania Impact Wrestling

» WWE SmackDown Live Superstar Mojo Rawley po raz kolejny wyraził swoją frustrację z braku obecności na SmackDown. Warto zaznaczyć, że po raz ostatni na niebieskiej tygodniówce pojawił się 18 kwietnia, gdzie wziął udział w Six-Pack Challenge Matchu, który wyłonił pretendenta do pasa WWE Jindera Mahala, a obecnie mistrza:

» Po zejściu poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW z anteny nie odbył się dark match ani żaden dark segment wyłącznie dlatego, że oficjele WWE uznali, iż fani zgromadzeni na arenie byli wystarczająco usatysfakcjonowani walką wieczoru z udziałem Setha Rollinsa i Romana Reignsa.

» Były Impact Wrestling Star Jesse Neal wystąpił gościnnie w podcaście Jordana Garbera, w którym wypowiedział się na temat wspólnych treningów z The Dudley Boyz:

”Miałem ogromne szczęście podczas wyboru szkoły. Oczywiście możliwość doskonałego przygotowania była dla mnie najważniejsza. Ciekawą rzeczą, której mnie uczyli był fakt iż niezależnie od wieku to w naszej branży wszystko może się zdarzyć. Doceniam ich metody szkolenia jednak były chwile, które kończyły się łzami i wyzwiskami. Nie jestem w stanie im wystarczająco podziękować za to jaką pozycję pomogli mi wypracować”.

» W tym tygodniu w Bombaju odbyły się tapingi Impact Wrestling TV. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z nagrań: