Fenomenalny wyczyn AJ Stylesa, Kenny Omega w żartobliwy sposób na temat zwycięstwa AJ Stylesa, Zapowiedź gali WWE PPV No Mercy, Kontrowersja w walce wieczoru Backlash

» AJ Styles udowodnił, że na prawdę jest fenomenalny. 39-letni weteran pokonał Deana Ambrose’a w walce wieczoru na gali WWE BackLash i został WWE World Championem. W ciągu swojej długoletniej kariera jako pierwszy w historii był w posiadaniu takich tytułów jak:
IWGP Heavyweight, TNA World, WWE World.
Takie gwiazdy jak Brock Lesnar, Shinsuke Nakamura oraz Finn Balor w przeszłości byli w posiadaniu WWE i IWGP Championship, ale nikt z nich nie został mistrzem w TNA. Warto dodać, że AJ Styles w przeszłości zdobywał takie tytuły jak:
ROH Pure Title, PWG Title oraz NWA World Heavyweight Title.

» Nieoczekiwany zwycięzca turnieju NJPW G1 Climax Kenny Omega za pośrednictwem Twittera skomentował wygraną AJ Stylesa na BackLash:

”Sprawdź DM @MattJackson 13 i @NickJacksonYB. Musimy porozmawiać o ewentualnym błędzie w decyzji”.

» Poniżej przedstawiamy zapowiedź nadchodzącej gali WWE PPV No Mercy, w której udział wyzmą wyłącznie gwiazdy z rosteru SmackDown. Gala odbędzie się 9 października w Golden 1 Center w Sacramento:

» Po zakończeniu gali BackLash obecny mistrz WWE World AJ Styles wypowiedział się na temat kontrowersyjnego zakończenia walki z Deanem Ambrosem: