Kim jest faworytka Women’s Royal Rumble Matchu?, Nia Jax sędzią specjalnym na live evencie WWE 205, Titus O’Neil przebywa na wakacjach

» WWE SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair udzieliła wywiadu dla The Times of India, w którym wypowiedziała się na temat potencjalnej zwyciężczyni Women’s Royal Rumble Matchu:

”Jest to bardzo trudne pytanie. Jest tak wiele kobiet, które mogą wygrać. Jeśli chodzi o RAW to Bayley jest wojownikiem z krwi i kości, a każdy kto śledził jej karierę wie, że nigdy się nie poddaje, jednak jej słabością jest sympatyczność. Chciałabym z moją najlepszą przyjaciółką Becky Lynch wystąpić na WrestleManii 34, chciałabym również spotkać się z Sashą Banks, ale faworytką według mnie jest Asuka”.

» 20 stycznia w Lowell odbędzie się live event z udziałem gwiazd WWE 205 z udziałem Hideo Itamiego i Ariya Daivariego. Podczas tego samego wydarzenia będziemy świadkami konfrontacji Woken Matta Hardy’ego oraz Braya Wyatta, Kalisto i Enzo Amore o WWE Cruiserweight Championship – sędzią specjalnym ma być Nia Jax.

» WWE Superstar Titus O’Neil oraz jego rodzina aktualnie przebywają na wakacjach w Waszyngtonie. Jak widać na poniższych zdjęciach zawodnik największej federacji na świecie otrzymała zaproszenie na wycieczkę do domu WWE Hall of Famera / prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa: