Faworyci przed BackLash, Cody Rhodes nieobecny na G1 Climax, Kontuzja Hiroshiego Tanahashi

» Już jutro Backlash, więc tradycyjnie przed galą czas wymienić faworytów bukmacherów. Na tę chwilę są to Kevin Owens, bracia Usos, Welcoming Committee, Shinsuke Nakamura, Luke Harper, Tye Dillinger, Sami Zayn oraz..Jinder Mahal. Przypomnę jednak że oczywiście wiele się w tej kwestii może jeszcze zmienić, na co przykładem może być choćby Braun Strowman będący do ostatnich godzin zdecydowanym faworytem bukmacherów przed Fastlane, czy ta sama sytuacja z Bayley przed Payback.

» Wygląda na to, że Cody Rhodes jednak nie wystąpi w tegorocznym turnieju G1 Climax. Wrestle Circus poinformowało bowiem że pojawi się on na ich gali, która odbędzie się 6 Sierpnia, co rzecz jasna koliduje z turniejem G1. Rhodes początkowo informował podczas sesji Q&A, że weźmie udział w imprezie NJPW, jednak jak informuje Dave Meltzer obecnie sytuacja nie wygląda w tej kwestii dla niego dobrze i na tę chwilę byłego gwiazdora WWE w Climaxie prawdopodobnie nie zobaczymy.

» Hiroshi Tanahashi doznał urazu ramienia na niedzielnej gali ROH w Filadelfii i powróci do akcji dopiero 9 Czerwca na gali Road to Dominion. Przypomnę że oczywiście na gali Dominion, która odbędzie się 11 Czerwca zmierzy się on z Tetsuyą Naito, a na szali będzie pas IWGP Intercontinental.

autor:Rainmaker