FastLane 2017 Zapowiedź

Ostatnia gala przed Wrestelamanią, będzie miała miejsce już dzisiejszej nocy w Bradley Center o 2:00 czasu polskiego. Gala na pierwszy rzut oka wydaje się może mało ciekawa, ale to dzięki niej poznamy część karty Wrestlemanii.

Sasha Banks vs Nia Jax

Zaczynamy starciem byłej mistrzyni z prawdopodobnie przyszłą pretendentką do pasa kobiet. Kto w tej walce zwycięży raczej nie ma potencjalnego wpływu na walkę na WM-ce, gdyż tam prawdopodobnie dostaniemy starcie Fatal 4 Way. Dzisiejszej nocy raczej zwycięży Nia, chociaż szanse są 50/50.

TYP: Nia Jax

Raw Tag Team Champions Luke Gallows & Carl Anderson vs Big Cass & Enzo Amore

Kolejna walka zapychacz. Nie ma szans na zmianę mistrzów tak blisko WM-ki, a zresztą the Club posiadają pasy zbyt krótko.

TYP: Luke Gallows & Carl Anderson

Cruiserweight Champion Neville vs Jack Gallagher

Dokładnie to samo co wyżej, nie ma sensu zmieniać posiadacza pasa, na krótko przed największą galą w roku.

TYP: Neville

Sami Zayn vs Samoa Joe

Czyli podkładamy Zayna po raz kolejny. Ja rozumiem że Joe ma być dużym nazwiskiem na RAW, ale jako jego pierwszego przeciwnika, którego uwali WWE mogło wybrać inna osobę.

TYP: Samoa Joe

Raw Women’s Champion Bayley vs Charlotte

Pamiętacie co pisałem w przypadku pasa TT i CRusierweight? że nie ma sensu zmieniać mistrza na krótko przed WM-ka? No właśnie w tej walce WWE to zrobi. Tak po raz kolejny dajmy zawodniczce wygrać na RAW, bo ta przegrała z Charlotte na PPV. Prawdopodobnie “streak” ten zakończy się na Wrestelamanii, ale dzisiaj w nocy po raz kolejny fani Charlotte, będą mogli zakrzyczeć “wooo”

TYP: Charlotte

Roman Reigns vs Braun Strowman

Czyli budujemy Strowmana na gwiazdę, ale z drugiej strony sprawiamy że Roman, i tutaj posłużę się klasykiem “look’s realy strong”. Najlepiej by było gdyby obaj walczyli raz jeszcze na Wrestlemanii, chociaż każdy wie że będzie zupełnie inaczej. W tej walce postawię na Romana, bo to prawdopodobnie on dostanie “ważniejszą walkę” na WMce.

TYP: Roman Reigns

Universal Champion Kevin Owens vs Goldberg

Wiem że to co teraz powiem, a raczej napiszę brzmi hmm… źle? Ale niestety, jeżeli Goldberg ma przejąć pas to powinien to zrobić w squashowym meczu. Dlaczego? Lesnara budowaliśmy tyle czasu, a Goldberg raz uwalił go na Survivor Series a drugi raz na Royal Rumble, domyślam się że dla WWE Owens jest aktualnie mniejszą gwiazda niż Lesnar, dlatego to Owens powinien zostać pokonany bardzo szybko. Ja jednak żyję resztkami nadziei i liczę że to sam Lesnar przeszkodzi Goldbergowi w zdobyciu złota.

TYP: Kevin Owens