Eva Marie powróci do WWE?, Współpraca z Parkerem Boudreauxem, Kayla Braxton ujawnia swoją orientację seksualną

» W ostatnim czasie do WWE Performance Center dołączył Parker Boudreaux, który za pośrednictwem Twittera udostępnił zdjęcie z treningu z byłą gwiazdą WWE.

To nie pierwszy przypadek, kiedy Parker udostępnia zdjęcie z Evą Marie, która najwidoczniej pomaga mu w przygotowaniach do debiutu na ringu WWE. Na początku 2021 roku Boudreaux spędził czas z Evą oglądając Royal Rumble. Niektórzy fani uważają, że Marie zostanie wprowadzona jako agentka/manager sobowtóra Brocka Lesnara, który w przyszłości zadebiutuje w WWE NXT. Boudreaux to były piłkarz, który postanowił spróbować swoich sił w profesjonalnym wrestlingu, dzięki czemu znalazł się w ubiegłomiesiecznej “klasie rekrutów Performance Center). Oprócz niego pojawiły się takie nazwiska, jak: Taya Valkyrie, Bronson Rechsteiner (syn Ricka Steinera).

» Kayla Braxton osoba prowadząca zakulisowe wywiady z gwiazdami SmackDown oraz Talking Smack wyjawiła, że jest biseksualna.

Ze środowego wpisu jaki pojawił się na oficjalnym profilu Braxton wynik, iż nie musi wybierać nie tylko swojego pochodzenia, ale także orientacji seksualnej.

Przez całe życie musiałam wybierać. Jesteś czarna? Jesteś biała? Którą bańkę należy wypełnić na egzaminach SAT? Zawsze wpisywałam inne, ponieważ nic z tego mnie nie dotyczyło. Dziś wieczorem zdecydowałam, że nie będę wybierać. Witaj świecie. Jestem Kayla i jestem Bi.

WWE Hall of Famer Beth Phoenix oraz były WWE Intercontinental Champion Lance Storm odpowiedzieli na wpis dziennikarki.