Enzo Amore chwali byłego mistrza Neville’a, Rusev i Aiden English chwaleni przez Edge’a i Christiana, Dokument o drodze Ember Moon do WWE

» WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore udzielił wywiadu dla The Sun, w którym wypowiedział się na temat umiejętności oraz harmonogramu Neville’a:

”Neville jest jednym z moich ulubionych profesjonalnych wrestlerów w branży. W NXT był posiadaczem NXT oraz NXT Tag Team Championship. Następnie przeniósł się do dywizji WWE 205 Live, gdzie harmonogram jest przeciwnikiem każdego z wrestlerów, ponieważ musiał pracować w piątek, sobotę, niedzielę, poniedziałek oraz wtorek. Kiedy wielu z facetów udawało się do hotelu po RAW, Neville musiał jechać do następnego miasta i brać udział w nagraniach WWE 205 Live. Myślę, że harmonogram Neville’a był bardzo napięty i mam nadzieję, że kiedyś wróci do WWE i będziemy mogli dalej ze sobą współpracować”.

» W najnowszym odcinku E&C Pod Of Awesomeness, WWE Hall of Famer Edge oraz Christian wypowiedzieli się na temat obecnej pozycji Ruseva i Aidena Englisha w WWE:

”’Nie sądzę, aby wiedział w jaki sposób ta dwójka była prowadzona przez WWE. To co robi Rusev nosi nazwę Rusev Day – ludzie zaczynają wariować na jego punkcie. Natomiast Aiden English wygłasza śpiewające proma, czego dawno nie widzieliśmy w wrestlingu i jest to ciekawy dodatek. Kilka razy miałem okazję spotkać Englisha w WWE Performance Center i spodobał mi się jako zawodnik. Jest on zabawnym faccetem i myślę, że mógłby zająć się występami w musicalach hahaha”.

» Poniżej został zamieszczony mini film dokumentalny dotyczący obecnej NXT Women’s Champion Ember Moon oraz jej drogi na scenie niezależnej jaką musiała przebyć, aby dołączyć do federacji World Wrestling Entertainment aż po rzucenie wyzwania Asuce i zdobyciu NXT Women’s Championship: