Emma na temat swojej kontuzji, Data emisji WWE UK Show, Pożegnanie z fanami WWE NXT, Stephanie McMahon powraca do TV

» WWE Women Emma za pośrednictwem Twittera postanowiła wypowiedzieć się na temat urazu jakiego nabawiła się podczas jednego z ostatnich live eventów WWE w Anglii:

”Mam tylko trochę pecha ?. Dziękuję wszystkim za wiadomości. Czekam na to co będzie…???”.

» WWE COO Triple H wypowiedział się na temat weekendowych tapingów WWE UK Show, które odbyły się w Norwich w Anglii. Hunter także wspomniał o tym, że emisja programu nastąpi w tym miesiącu, a show będzie dostępne w sieci WWE Network:

”Dziękuję za dwie niesamowite noce #WWENorwich. Jeśli nie mogłeś być tutaj, aby zobaczyć show na żywo…….. to możesz obejrzeć go w tym miesiącu na @WWENetwork”.

» WWE na swoim oficjalnym profilu na Twitterze opublikowało krótki materiał wideo z wydarzenia, które miało miejsce podczas live eventu WWE NXT w San Diego. Tye Dillinger pożegnał się z fanami rozwojówki przez co od dzisiaj można stwierdzić, że stał się on pełnoprawnym członkiem SmackDown Live:

» Komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon za pośrednictwem Twittera poinformowała WWE Universe o swoim pobycie w Londynie podczas tournee WWE. Warto zaznaczyć, że Stephanie była nieobecna w tv od WrestleManii 33. Poniżej przedstawiamy zdjęcie, na którym znajduje się Panna McMahon w programach The Morning oraz The Mirror: