Elimination Chamber match kobiet w tym roku?!, Kolejna potwierdzona osoba w Royal Rumble matchu, Jerry Lawler z nowym kontraktem w WWE

» T-Mobile Arena wrzuciło na swojego facebooka reklamę dotyczącą przyszło miesięcznego PPV  dla rosteru RAW Elimination Chamber. Zapytali się o to, którą z 12 gwiazd RAW zobaczymy w środku klatki, co sugeruje nam dwa Chamber matche, każdy sześcioosobowy. Na plakacie promującym galę znajdują Alexa Bliss i Samoa Joe, co może oznaczać oddzielne walki w klatce dla kobiet i mężczyzn. Byłby to pierwszy przypadek w historii kiedy w klatce Elimination chamber pojawiły by się kobiety.

ONE MONTH 'til the Elimination Chamber! Which of the 12 WWE Raw Superstars will make it inside? Tickets: http://tmobilearena.us/cvIGmY

Opublikowany przez T-Mobile Arena na 25 stycznia 2018

» WWE potwierdziło, że w 30 osobowym Royal Rumble matchu pojawi się Roman Reigns. Zaktualizowana lista potwierdzonych uczestników prezentuje się następująco: Reigns, John Cena, Finn Balor, Randy Orton, Shinsuke Nakamura, Elias, Baron Corbin, Matt Hardy, Bray Wyatt, Aiden English, Rusev, Titus O’Neil, Apollo Crews, Kofi Kingston, Big E, Xavier Woods, Tye Dillinger i WWE Intercontinental Champion The Miz.

» WWE Hall of Famer Jerry Lawler ujawnił w jednym z ostatnich podcastów, że podpisał nowy roczny kontrakt z WWE. Lawler ujawnił również, że będzie jednym z komentatorów Royal Rumble matchu w niedzielę.