Uwaga na Spoilery! El Generico na backstage’u SmackDown Live, Konflikt Matta Hardy’ego z Michaelem Colem, Kolejni uczestnicy Memorial Battle Royal

» Jak już wspomniano konto El Generico zostało aktywowane ponownie po 5 latach. El Generico to gimmick, który był używany przez wrestlera podczas jego przygody ze sceną niezależną. Jak się okazało Sami Zayn pojawił się na backstage’u podczas najnowszego odcinka SmackDown Live. Pro Wrestling Tees potwierdził powrót sklepu z artykułami El Generico. Sklep czynny jest tylko przez 12 dni od piątku aż do WrestleManii 34:

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW komentator WWE, Michael Cole po raz kolejny w negatywny sposób wypowiedział się na temat The Ultimate Deletion co może świadczyć o jego konflikcie z Mattem Hardym. Były RAW Tag Team Champion za pośrednictwem Twittera poinformował, że Cole zapłaci za zniewagę:

» Dolph Ziggler, Tyler Breeze oraz Fandango będą uczestnikami tegorocznego Andre the Giant Memorial Battle Royal podczas WrestleManii 34. Jak widać na poniżej zamieszczonym materiale wideo z Renee Young. Tak więc cała trójka dołączy do Matta Hardy’ego, Mojo Rawleya, Scotta Dawsona, Dasha Wildera, Tye Dillingera oraz Barona Corbina: