EC3 nie dla PCW, Co z Del Rio? Wyniki live eventu WWE, Wrestlecon już wkrótce, John i Twins rodziną

» Już drugi tydzień z rzędu były mistrz WWE, a obecnie członek Ligi Narodów, Alberto Del Rio został wycofany z live eventów mimo iż jego obecność została wcześniej zapowiedziana. Warto dodać, że również zabrakło go na RAW oraz SmackDown. Del Rio również został wycofany z eventów odbywających się w Madison Square Garden. Meksykanin ostatnio miał drobne problemy z kręgosłupem i prawdopodobnie uraz się odnowił.
» Jeff i Karen Jarrett, Sonjay Dutt i Bryan Myers będą reprezentować federację Global Force Wrestling podczas eventu Wrestlecon, który odbędzie się w Dallas.
» Federacja Preston City Wrestling wydała oświadczenie, w którym ze smutkiem zostaliśmy poinformowani o wycofaniu EC3 przez przedstawicieli TNA z eventu, który miał odbyć się w tym samym tygodniu co WrestleMania.
» Były generalny manager RAW, John Laurinaitis wziął ślub wczoraj z matką The Bella Twins, Kathy Colace.
» Poniżej przedstawiamy wyniki z najnowszego WWE live eventu, który odbył się wczoraj w MSG:
Dolph Ziggler def. The Miz
Kalisto def. Ryback
Ryback def. Sin Cara
The Big Show i Kane def. Bray Wyatt i Erick Rowan
Becky Lynch i Sasha Banks def. Naomi i Tamina
The New Day def. Dudley Boyz i The Usos
Charlotte def. Natalya
Kevin Owens def. Aj Styles
Roman Reigns i Dean Ambrose def. Triple H i Sheamus
Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.