Duże problemy Shane’a McMahona, Charlotte Flair o byciu facem i heelem, 20-letni plan rozwoju federacji NWA, Taya Valkyrie o debiucie na Impact TV

» Na stronie The Daily News pojawił się ciekawy artykuł dotyczący dokonanej inwestycji Shane’a McMahona w firmę o nazwie EnviroGrow:

”Firma EnviroGrow została założona w 2012 roku przez Josepha Palmieriego, strażaka, wolontariusza oraz właściciela Connecticut Tank, czyli firmy zajmującej się ochroną środowiska. Sukces jaki odniósł ze swoją firmą Connecticut Tank skłonił Josepha do nawiązywania współpracy z coraz to większymi firmami dzięki czemu 29 stanów oraz District of Columbia zalegalizowały marihuanę w celach rekreacyjnych oraz medycznych. Komisarz SmackDown złożył pozew przeciwko tej firmie, ponieważ został on oszukany, gdyż po udaniu się na miejsce, w którym miał znajdować się zakład produkcyjny EnviroGrow praktycznie go nie było. Proces sądowy trwa jednak żadna ze stron nie zamierza odpuścić”.

» WWE SmackDown Superstar Charlotte Flair wystąpiła gościnnie w podcaście Sama Robertsa, w którym wypowiedziała się na temat bycia heelem oraz facem w WWE:

”Nie zamierzam myśleć o tym, czy jestem heelem czy facem jednak kiedy po raz pierwszy zawitałam na SmackDown Live to z ust oficjeli padło pytanie, czy nie chciałabym występować jako face? Oczywiście się zgodziłam chociażby ze względu na moją prawdziwą przyjaźń z Becky Lynch, na którą mogłam liczyć niemal przez całe życie. Ja po prostu staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej potrafię”.

» Billy Corgan rozmawiał z Justinem Barrasso dla Sports Illustrated Extra Mustard i wypowiedział się na temat 20-letniego planu rozwoju federacji NWA:

”Naszym głównym celem jest rozwój federacji NWA i mamy na to doskonale dopracowany 20-letni plan. Nie zamierzamy wchodzić na scenę i wyrzucać pieniądze w błoto przez najbliższe dwa lata. Nauczyliśmy się sporo od federacji Total Nonstop Action, w której miałem okazję pracować przez pewien okres czasu i z tej współpracy wyniosłem naprawdę bardzo wiele cennych rad dotyczących utrzymania się na rynku”.

» Taya Valkyrie niedawno udzieliła wywiadu dla Interactive Wrestling Radio, gdzie wypowiedziała się na temat swojego debiutu na Impact TV:

”To dopiero początek, przedsmak emocji! To było coś niesamowitego! Istnieje wiele różnic między tym co panuje na Impact, a tym co możemy zaobserwować w Lucha Underground oraz AAA. Wydaje mi się, że jest to tylko i wyłącznie kolejny krok w mojej karierze i zamierzam go wykorzystać jak najlepiej potrafię”.