Alexa Bliss vs Charlotte Flair na Survivor Series, Kto zastąpi Charlotte na Survivor Series?, Ważna mowa Shane’a McMahona, Znana data debiutu Bludgeon Brothers

» Podczas najnowszego odcinka SmackDown Live Charlotte Flair pokonała Natalyę dzięki czemu zdobyła SmackDown Women’s Championship i na gali PPV Survivor Series zmierzy się z mistrzynią kobiet RAW Alexą Bliss. Warto dodać, że Charlotte zdobyła tytuł kobiet w swoim rodzinnym mieście, a po pojedynku wyjawiła, że zwycięstwo jest dla niej wszystkim i nie pragnęła niczego innego od momentu Superstar ShakeUp. Następnie dodała, że jej ojciec jest obecny na zapleczu po czym udała się do swojego ojca:

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że w najbliższą niedzielę podczas gali PPV Survivor Series dowiemy się która z zawodniczek zastąpi Charlotte Flair w Traditional Survivor Series Matchu z udziałem kobiet SmackDown oraz kobiet RAW. Czy to będzie Natalya, jak się tego wszyscy pierwotnie spodziewają? A może WWE nas czymś zaskoczy i będzie to któraś z powracających kobiet do federacji?

» Podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live komisarz Shane McMahon wygłosił bardzo ciekawą mowę w kierunku wszystkich gwiazd zgromadzonych w niebieskiej szatni, a następnie The New Day zachęcili wszystkich do okrzyków ”SmackDown rządzi”:

» Podczas najnowszego odcinka SmackDown Live otrzymaliśmy materiał promujący debiut Bludgeon Brothers (Ericka Rowana i Luke’a Harpera) podczas przyszłotygodniowego odcinka niebieskiej tygodniówki: