Dustin Rhodes – List w kierunku rosteru All Elite Wrestling

0

All Elite Wrestling Star Dustin Rhodes za pośrednictwem Twittera wysłał długą wiadomość w kierunku rosteru AEW przygotowującego się do debiutu tygodniówki „Dynamite” na TNT. Rhodes zachęcił roster AEW do zorganizowania najlepszego możliwego programu i przedstawił im listę rzeczy, o których warto pamiętać, aby stworzyć niesamowite show. Poniżej przedstawiamy całą wiadomość Dustina, jaką możecie przeczytać na Twitterze:

„Do mojej rodziny AEW: To jest to, cała ta ciężka praca doprowadziła nas do tego punktu. Wszyscy zostaliśmy wybrani do tego zespołu i nadszedł czas, aby coś zrobić. Jesteśmy zespołem, a razem z drużyną powstają obowiązki. Jesteśmy dopracowaną jednostką, która ma jeden cel…. STWORZYĆ NAJLEPSZY PROGRAM, JAKI MOŻEMY!!
Oto kilka rzeczy, o których musimy pamiętać. Wszystkie odnoszą się również do mnie:

– To zespół współpracujący sprawi, że odniesiemy sukces.
– Wszyscy mamy pewną rolę do odegrania, więc zróbmy to dobrze.
– Pozbierajmy się, gdy ktoś upadnie.
– Zawsze rób krok naprzód i nigdy nie oglądaj się za siebie. Nie można zmienić tego, co jest za tobą, więc skup się na tym, jakie masz zadanie.
– Uwierz w swój zespół produkcyjny… i co najważniejsze uwierz w siebie.
– Nie bój się zadawać pytań. Jeśli nie zapytasz, to nie będziesz wiedział.
– Miej dobre podejście do robienia tego, co lubisz, zabawiając naszych fanów.
– Bądź cierpliwy.
– Bądź pozytywnie nastawiony. To nie jest wyścig, więc po prostu weź oddech i baw się dobrze. Pracują nad poprawą swojej osoby oraz marki AEW.

Nie mogę doczekać się pracy z wami wszystkimi. AEW posiada jedne z najbardziej utalentowanych, pełnych pasji wykonawców i producentów. Jeśli czegoś potrzebujesz ode mnie, nie wahaj się i zapytaj. Zmiana jest tutaj…Rewolucja jest tutaj… Bądź bezpieczny, zróbmy to.

The Natural
Dustin Rhodes”.

Dustin podpisał wieloletni kontrakt z AEW, dzięki czemu będzie pracował zarówno jako wrestler, członek personelu trenerskiego oraz producent meczów.