W 2012 roku Dolph Ziggler skradł show wspinając się po drabinie na Money in the Bank. Wrestler zgarnął walizkę Money in the Bank, dzięki czemu dołączył do grona wspaniałych zawodników, którym udało się tego dokonać.

Dolph Ziggler wspomina zdobycie walizki MITB i pokonanie Alberto Del Rio na RAW po WrestleManii 29, Kolejna wiadomość Hakera SmackDown

» W 2012 roku Dolph Ziggler skradł show wspinając się po drabinie na Money in the Bank. Wrestler zgarnął walizkę Money in the Bank, dzięki czemu dołączył do grona wspaniałych zawodników, którym udało się tego dokonać.

To niesamowite człowieku. Byłem bardzo młodym, dobrze zapowiadającym się głupkiem. Byłem tam razem z Christianem, od którego wiele się nauczyłem jeżeli chodzi o podejście psychiczne oraz fizyczne na ringu. Tyson Kidd jestem jego wielkim fanem. Wykonuje dla nas niesamowitą robotę. Ten mały prezent, walizka pokazuje tylko, jak ciężko trenujesz, aby coś osiągnąć. Nie znam nikogo takiego, kto od 15 lat naraża swoje ciało na wszelkiego rodzaju ból. Nie znam nikogo takiego, kto w przeciągu 15 lat regularnie podnosił poprzeczkę, jak ja.

ZOBACZ TAKŻE >>>>> Cody Rhodes o postaci sprawującej władzę na Dynamite oraz o tym, czy kiedykolwiek jeszcze stanie do walki o główny tytuł AEW

Na pierwszym RAW po WrestleManii 29, Dolph zszokował fanów realizując kontrakt MITB na Alberto Del Rio, zostając WWE World Heavyweight Championem:

To nie ja wpadłem na pomysł o realizacji kontraktu, to byli fani obecni na arenie. Ja tylko pojawiłem się na arenie i chciałem zostać twarzą biznesu. Podobało mi się, to że zraniony Alberto Del Rio prawie kazał mi się zbić. To coś pięknego, czy wiesz jak dobrym jestem wrestlerem? Nie wiem, czy taka sytuacja mogłaby przytrafić się komuś innemu niż mi. Wszystko stało się dzięki fanom wrestlingu, przez nich zostałem WWE World Heavyweight Championem.

» Tajemniczy haker reprezentujący brand SmackDown udostępnił kolejną wiadomość. Na Twitterze możemy obejrzeć materiał wideo, z którego po raz kolejny wynika, że prawda zostanie usłyszana.
Przedstawiony również współrzędne geograficzne, które wskazują na WWE Performance Center w Orlando na Florydzie.

Najprawdopodobniej jest, to ostatnie ostrzeżenie wydane przez hakera w kierunku gwiazd SmackDown. Wiele wskazuje, na to iż jego prawdziwą tożsamość poznamy podczas gali PPV Money in the Bank. WWE nie zamierza udostępniać spoilerów dotyczących potencjalnego wrestlera podszywającego się pod hakera.