Mandy Rose o porażce na SmackDown Becky Lynch w serialu i filmie Marvela, Carmella przebrana za członków The Shield

Mandy Rose o porażce na SmackDown, Becky Lynch w serialu i filmie Marvela, Carmella przebrana za członków The Shield

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo, które ukazało się na kanale Mandy & Sonya Damandyz Donuts wystąpiła Mandy Rose. Wrestlerka wypowiedziała się na temat konfliktu z Sonyą Deville, przez którą doznała porażki na SmackDown. Z tego powodu Mandy nie weźmie udziału w Money in the Bank Ladder Matchu.

Zniszczyła moją szansę na wystąpienie w Money in the Bank Ladder Matchu. Najwyraźniej rozproszyła mnie, ponieważ nie potrafiła zamknąć ust. On zwyczajnie mówiła, mówiła i mówiła, więc jej głos brzmi bardzo deprymująca, nie wiem, jak ktokolwiek inny mógł się rozproszyć. Tak, ja niestety na sekundę oderwałam wzrok od Carmelli – wiedziałam, że nie powinnam tego robić, więc przegrałam.

» WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch wystąpiła w serialu Showtime Billions. Wrestlerka wygłosiła motywacyjne przemówienie dotyczące jej doświadczenia wyniesionego z branży wrestlingowej:

Największą rzeczą, którą możesz zrobić w mojej grze, to postawienie kogoś dobrze wyglądającego. W wrestlingu nie wszyscy się lubimy – ta część nie pojawia się na pokazach – nie mogę znieść niektórych kobiet, z którymi muszę walczyć. Pod koniec dnia wszyscy jesteśmy częścią wielkiej rodziny. Wszyscy wykonujemy pracę dla samych siebie.

ZOBACZ TAKŻE >> Dolph Ziggler wspomina zdobycie walizki MITB i pokonanie Alberto Del Rio na RAW po WrestleManii 29, Kolejna wiadomość Hakera SmackDown

Według zagranicznych raportów Becky Lynch coraz częściej występować będzie w programach rozrywkowych, nie związanych z WWE.

Kris Tapley z Netflix wyjawił, że Becky Lynch odegra pewną rolę w nadchodzącym filmie Marvela.

» W ostatnich tygodniach była SmackDown Women’s Champion Carmella przebiera się za różne gwiazdy WWE.

Wśród dotychczasowych osób, za które się przebierała są:

XT Women’s Champion Charlotte, RAW Women’s Champion Becky Lynch, Sasha Banks, SmackDown Women’s Champion Bayley, Brie Bella oraz Stephanie McMahon.

Do tej listy możemy dodać Romana Reignsa, Setha Rollinsa oraz Deana Ambrose’a. Wrestlerka przebrała się za każdego członka The Shield. W przezabawny sposób przedstawiła Deana, który przeniósł się do AEW i pracuje tam, jako Jon Moxley.

View this post on Instagram

Sierra Hotel India Echo Lima Delta

A post shared by Leah Van Dale (@carmellawwe) on