Cody Rhodes o postaci sprawującej władzę na Dynamite oraz o tym, czy kiedykolwiek jeszcze stanie do walki o główny tytuł AEW

Cody Rhodes w swojej ostatniej sesji Q&A na Twitterze odpowiedział na dwa ciekawe pytania. W jednym z nich, został zapytany o to, kiedy All Elite Wrestling zamierza wprowadzić na Dynamite osobę sprawującą władzę. O to jak brzmiała jego odpowiedź:

“Mam nadzieję, że nigdy. Publiczność nie jest głupia, wszyscy wiedzą kim jest zarząd. Elementy “Authority” wydają się obraźliwe w tej erze. To tylko moje zdanie, ponieważ jest wiele fajnych sposobów, aby to zrobić i je szanuję.”

Na gali AEW Full Gear, Cody przegrał z Chrisem Jericho walkę o tytuł mistrza świata. A, z racji tego, że warunkiem starcia było to, że jeśli Cody przegra już więcej nie otrzyma kolejnych walk o główny pas mistrzowski, jeden z fanów zapytał na Twitterze, o to, czy kiedykolwiek możliwy będzie wyjątek od postanowionej reguły. Cody odpowiedział krótko:

“Nie. Dałem słowo. Miałem swoją szansę.”

Przypomnijmy jednak, że Cody wciąż stoi przed inną szansą – na zdobycie pasa TNT Championship. Podczas gali Double or Nothing, jego przeciwnikiem będzie Lance Archer. Zwycięzca zostanie pierwszym w historii TNT Championem.