Destination X – Raport

Gala nie była zła, ale też nie była jakaś świetna, parę rzeczy można było inaczej zrobić itd…. no ale cóż Zapraszam do czytania 😉

W przypadku PPV jak i specjalnych Impactów będę dodatkowo dodawał ocenę walki.

http://watchwrestling.ch/video/watch-tna-impact-wrestling-61015/

Na marginesie dodam, że promo DX wypadło naprawdę bardzo dobrze.

Christy już miała zapowiedzieć walkę, jednak niespodziewanie zjawił się EC3 w towarzystwie Tyrusa, który oznajmił ze to on jest “Number #1Contender” i ze nie dopuści do tego, aby Aries & Spud walczyli o jego tytuł. Szybko jednak przerwał mu pojawiający się mistrz wagi ciężkiej. Fajnie, że doszło do ostrej wymiany zdań po między zawodnikami co nieco, niestety zaspoilerowało nam kto wyjdzie z areny z głównym tytułem…

1. Kurt Angle (c) vs Rockstar Spud
< TNA World Heavyweight Championship Match >
Zwycięzca: Kurt (c)

Walka przebiegała tak jak tego się wszyscy spodziewali, czyli oglądaliśmy pełną dominacje Kurta z paroma momentami na korzyść Spuda. Ogólnie panowie dostali dużo czasu jak na standardy IW tylko w tej walce nie było ani grama emocji, nawet wtedy kiedy Anglik wykonał swojego finishera to i tak wszyscy wiedzieli, że Angle kick out’uje.

Ocena: ***1/4

Następnie na rampie pojawiły się “The DollHouse”. Taryn wyzwała Kong na walkę na poduszki pod warunkiem, że ta pojawi się w ringu w wyzywającym stroju :).

Promo Qualifier Matchy:

2. Low KI vs Manik vs Crazzy Steve
< Qualifier Match >
Zwycięzca: Low KI

W trakcie walki mogliśmy się zastanawiać czy wygra członek The Revolution, czy może Low KI i dostaliśmy niezłą walkę po między tą dwójką ( nie liczę Steve’a ponieważ on tylko obrywał ). Ostatecznie po Warriors Way’u zwycięstwo odniósł LOW KI!!!

Ocena: ***

Jeden z filmików w roli głównej z Grado czyt. SPOILER zwycięscy starcia z udziałem Szkota.

3. DJ Z vs Tigre Uno vs Mandrews
< Qualifier Match >
Zwycięzca: Tigre UNO

Najbardziej wyrównana oraz najlepsza walka kwalifikacyjna :). W tej walce mógł wygrać każdy i każdy pokazał się z naprawdę bardzo dobrej strony. Po Corkscrew 450 Splash zwycięstwo odniósł Tigre co mnie bardzo cieszy, ponieważ federacja wreszcie chyba dostrzegła w nim “to coś”

Ocena: ***3/4

Po walce Jessie tym razem zaatakował drugiego swoje byłego kumpla z BroMansów Zema Iona. No ciekawi mnie co TNA wymyśliło dla Godderza, ponieważ promują go na Destroyera!

Kolejny filmik z udziałem Grado, tym razem pojawił się także Tigre, który wreszcie powiedział coś po angielsku 🙂

Taryn wraz z Marti & Jade pojawiła się w ringu żeby zawalczyć z Kong na poduszki, jednak ta pojawiła się tylko po to, aby zaatakować nie mistrzynię ale pozostałe członkinie DollHouse!
Kiedy nastała cisza tym razem do ringu weszła Brooke, która rzuciła wyzwanie Taryn… ta oczywiście w heelowy sposób próbowała się wykręcić co zaowocowało bijatyką w której Brooke ściągnęła z mistrzyni szlafrok. Zawstydzona Taryn uciekła z areny. Feud na linii Terrell-Brooke jak najbardziej mi pasuje 😉

Na zapleczu doszło do rozmowy po między Ariesem, a Roodem w której to Bobby życzył powodzenia przyjacielowi oraz poprosił go o możliwość walki z nim o główny tytuł.

Filmik z udziałem Grado.

4. Kanny King vs Cruz vs Grado
< < Qualifier Match >
Zwycięzca: Grado

Walka przebiegała tak: King dominuje cały czas, żeby pod koniec zostać zdominowanym przez Grado… Ehhh co TNA widzi w Szkocie…

Ocena: **1/2

Znamy już fiinałową trójkę, która za tydzień zawalczy o pas X’ów powiem tak wydaję mi się, że pas dostanie Tigre, jednak znam już TNA i nie zdziwiłbym się jakby pas zdobył Grado co wiązało by się z ~ R.I.P X-Division

KING OF HARDCORE IS BACK!!!

Po ataku na kamerzyście Bram oznajmił nam, że chciałby zawalczyć z byłą gwiazdą TNA, jego wyzwanie przyjął… Chrimson. No cóż zajebiście było znowu zobaczyć Chrimsona w akcji i usłyszeć jego song <3.

5. Bram vs Chrimson
< Bram Open Challange >
Zwycięzca: King of Hardcore

Może i przedłużacz gali, może i walka wyszła słabo ale naprawdę fajnie było zobaczyć ich znowu w akcji. Ciekawe czy to był zalążek feudu obu panów, który mógłby być naprawdę dobry.

Ocena: **3/4

6. Kurt Angle (c) vs Austin Aries
< TNA World Heavyweight Championship Match >
Zwycięzca: Kurt (c)

The Great Man wyciągnął z Kurta wszystko, dlatego tą walkę oglądało się tak dobrze, dlatego do samego końca towarzyszyły mi duże emocje, dlatego po Brainbusterze przeszły mnie ciarki 🙂 Szkoda jedynie, że Austin odklepał po Angle Locku, mógł przegrać po Angle Slamie jak już. Mimo porażki Ariesa dalej liczę na to, że pozostanie w federacji

Ocena: ****

Po walce EC3 zaatakował Kurta, czyli wiemy już na 100% kto zawalczy w ME Slammiversary!