Deonna Purrazzo wystąpi na NWA Empower, Nick Gage ostrzega Chrisa Jericho przed Fight For The Fallen

» W trakcie ostatniego odcinka Impact Wrestling obecna Knockouts Champion Deonna Purrazzo zaakceptowała propozycję Mickie Jammes do wzięcia udziału w pierwszym w historii wrestlingu żeńskim programie NWA Empower.

James do Impact Wrestling powróciła podczas sobotniego PPV Slammiversary. Kilka minut po walce z Thunder Rosą, Deonna otrzymała propozycję dołączenia do żeńskiego programu. Niestety w tym czasie pomiędzy wrestlerkami doszło do brawlu. W trakcie ostatniego Impact TV po raz kolejny doszło do ostrej wymiany słów pomiędzy Purrazzo, a James. W segment zaangażowała się Impact Hall of Famer Gail Kim, która poinformowała mistrzynię o wysłaniu specjalnego zaproszenia Mickie, aby ta mogła zaprosić Deonnę na historyczne wydarzenie o nazwie Empower.

» W najbliższą środę na AEW Dynamite: Fight For The Fallen, Chris Jericho zmierzy się z GCW Championem Nickiem Gagem.

Nick Gage w ostatnim czasie wypowiedział się na temat zbliżającej się rywalizacji z Y2J.

Pytasz mnie o gimmick Painmakera. Może nim być Chris Jericho. Wejdę do tego kwadratowego pierścienia i zostawię go pełnego licznych narzędzi, broni. Dlatego, że wolę umrzeć na ring niż przegrać z tym skur**** Będę reprezentował wszystkich moich wojowników Death Matchów. Kiedy ten Painmaker spojrzy w lustro, pozna Boga tego skur****, który to zrobił. Wiesz co to oznacza. To MDK all motherf–king day.

W najbliższą środę na GCW Homecoming Night One, Nick Gage zmierzy się z byłym wrestlerem WWE Mattem Cardoną (Zack Ryder).