Daniel Bryan wyjawia z kim chciałby walczyć, Steve Austin o wprowadzeniu The Midnight Express do WWE HOF

» WWE Superstar Daniel Bryan wyjawił kilka nazwisk, z którymi chciałby się zmierzyć wchodząc do ringu.

Wspominając moją pracę w Ring of Honor w latach 2005-2007 pojawiali się ludzie, którzy stali się lepsi. Patrząc na pracę Pete’a Dunne nie jesteś w stanie zaprzeczyć tym słowom. Niektórzy wrestlerzy mogą być lepsi w tym, co robią, ale kiedy patrzysz na Pete’a widzisz najlepszego faceta. Nigdy nie rywalizowałem z nim na scenie niezależnej. Podobno wrestling ewoluuje, prawda? Ludzie stają się coraz lepsi, a jednym z dowodów na to jest Ric Flair, czyli najwspanialszy wrestler wszech czasów. Niektórzy wrestlerzy są w stanie opowiadać historię w taki sposób, jakiego nigdy nie doświadczyłeś. Chciałbym zmierzyć się z Kylem O’Reillym, ponieważ w przyszłym miesiącu skończę 40 lat. Jestem na progu zostania starym facetem, ale kiedy widzę pojawiającego się młodego, świetnego wrestlera, chcę z nim walczyć.

Podczas WrestleManii 37 odbędzie się triple threat match o WWE Universal Championship, a udział wezmą w nich obecny mistrz, czyli Roman Reigns, Edge i Daniel.

» WWE Hall of Famer “Stone Cold” Steve Austin za pośrednictwem portali społecznościowych udostępnił konfrontację The Midnight Express z The Rock “n” Roll Express sugerując, że Midnight Express powinni znaleźć się w Hall of Fame.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Steve Austin (@steveaustinbsr)

Oglądanie szybkiego klasycznego pojedynku na YT. Midnight Express z Jimem Cornettem vs Rock i Roll Express 4-28-90 — Zabójcze akcje w wykonaniu Bobby’ego i Ricky’ego. Sędzia Nick Patrick ze skaczącą żabą w drugim klipie. W północy Express powinni znaleźć się w HOF. Dwie największe drużyny tag teamowe wszechczasów. #ProWrestling w najlepszej odsłonie!