Co Cody zawdzięcza Rey’owi Mysterio?, Negatywne komentarze wobec Samiego Zayna, Daniel Bryan pretendentem do WWE Title?

» Cody pojawił się w najnowszym podcaście E&C’s Pod Of Awesomeness, w którym wypowiedział się na temat Reya Mysterio, dzięki któremu otrzymał pracę w WWE:

”Mam wobec Reya Mysterio pewien dług do spłacenia. On nawet o tym nie wie. Rey był osobą, która jako pierwsza rozmawiała ze mną w WWE. Pewnego dnia zaprowadził mnie o gabinetu Vince’a McMahona i powiedział, że chce ze mną współpracować na WrestleManii. Mieliśmy kilka dobrych pomysłów i udało nam się je zrealizować. Reyowi zawdzięczam niemalże wszystko, co mam”.

» Segment z udziałem sióstr Bobby’ego Lashleya w wykonaniu Samiego Zayna otrzymał wiele negatywnych komentarzy w mediach społecznościowych. Były WWE Intercontinental Champion oraz legenda MMA, Ken Shamrock również postanowił wypowiedzieć się w tej sprawie:

» WWE SmackDown Star Daniel Bryan udzielił wywiadu dla UK SportBible, w którym wypowiedział się na temat starcia z AJ Stylesem:

”Jeśli chodzi o pracę na ringu, to uważam, że AJ Styles jest najlepszym wrestlerem w WWE. Dobrze było móc przebywać na jednym ringu razem z nim i zobaczyć, czy uda mi się nadążyć za nim nie tylko fizycznie, ale także psychicznie. Żałuję, że nie otrzymaliśmy więcej czasu. Nasz pojedynek trwał około 10 minut, ale mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli wykręcić 30 minutowe show”.