Daniel Bryan u Chrisa Jericho, Sasha Banks podpisała nowy kontrakt z WWE.

Daniel Bryan zdradza, jak przekonał Vince’a McMahona, by pozwolił mu jeszcze raz walczyć. Były GM SmackDown Live Daniel Bryan był ostatnio gościem podcastu Chrisa Jericho “Talk is Jericho”, w którym opowiadał o swoim powrocie do ringu oraz w jaki sposób udało mu się przekonać prezesa WWE, Vince’a McMahona do swojego powrotu do ringu.
Po 2 latach od przejścia na emeryturę, Daniel Bryan dostał od lekarzy zielone światło na powrót do ringu jako wrestler. Danielson stoczył swoją pierwszą walkę po prawie 3 latach na Wrestlemanii 34, gdzie wraz z Shanem McMahonem stanęli w ringu przeciwko Samiemu Zaynowi i Kevinowi Owensowi. Podczas wywiadu z Y2J ujawnił, że musiał przeprowadzić poważną rozmowę z Vincem McMahonem na temat powrotu do ringu oraz przedstawił propozycje dla prezesa WWE.

 Rozmawiałem z Vince’em McMahonem. Zadawał ciężkie pytania miedzy innymi : o to co by się stało, gdybym doznał kolejnego wstrząsu mózgu?
Miałem dla niego odpowiedź. Doznałem dużo różnych wstrząsów mózgu niż wszyscy inni zawodnicy, a jednym z moich argumentów dla niego jest to, że dzieje się tak w każdym sporcie, a kiedy ludzie doznają wstrząsu mózgu, trener podchodzi do nich i pyta się, czy wszystko w porządku, a ludzie powiedzą, że tak.
Zapytaliby ich, czy nie ma wstrząsu mózgu, a ktoś powiedziałby “nie”, jest w porządku. Ja sam to mówiłem . Więc przystopuje, ponieważ wcześniej było to dla mnie problemem. W przeszłości, kiedy miałem wstrząs mózgu, po prostu odpuszczałem badania. Moja propozycja polega na tym, że po każdym pojedynku muszę iść do pokoju trenera i muszą zrobić mi badania, a jeśli tego nie zrobię, może dostanę grzywnę, lub coś w tym rodzaju. Po każdym pojedynku jestem teraz sprawdzany.

 

Mówi się, że Sasha Banks w ciągu ostatniego tygodnia podpisała nowy kontrakt z WWE. Banks jest jedną z głównych gwiazd kobiecej dywizji i przez kilka lat zostanie ona w tym samym miejscu. Z podanych informacji wynika ,że Banks dostała kontrakt od WWE dzięki dużej ilości sprzedanych towarów, a także federacja wzięła pod uwagę jej mocną pozycje. Sasha była 4 razy mistrzynią kobiet na RAW a także ma bardzo dużo fanów. Obecnie Banks walczy na RAW i prowadzi od kilku tygodni feud ze swoją przyjaciółką Bayley.