Daniel Bryan opowiada o swojej roli na SD oraz jeszcze jednej walki, AJ Styles w WWE Off The Top Rope, Pierwszy pojedynek Rybacka po odejściu z WWE, Segment otwierający SmackDown w formie wideo

» Generalny Manager WWE SmackDown Live Daniel Bryan niedawno udzielił wywiadu dla The Daily Progress, w którym wypowiedział się na temat powrotu do ringu, roli jako GM SD, Sondy w WWE:

Jeszcze jeden pojedynek?
”Szczerze? Zamierzam zrobić wszystko, aby do tego doszło. Mam najlepszych specjalistów, którzy zajmują się codziennie badaniem mojego urazu i na obecną chwilę wszystko jest w jak najlepszym porządku z moim zdrowiem”.

Twoja rola na SmackDown:
”Niestety WWE nie pozostawili mi wyboru i musiałem się zgodzić na ich propozycję i zostać generalnym managerem na SmackDown 😀 haha. Obecnie pracuję na zasadzie umowy ”show up” i ”show up”.

Byłeś zdenerwowany, ponieważ na stronie WWE pojawiła się sonda dotycząca twojego potencjalnego przeciwnika?
”Nie myślałem o tym, ale kiedy zauważyłem sonde na wwe.com, to od razu zapytałem się ludzi odpowiedzialnych za kierowanie stroną, dlaczego dali taką sondę chociaż wiedzą, że on już nie będzie mógł powrócić do ringu”.

» Gościem specjalnym w programie WWE Off The Top Rope będzie WWE World Champion AJ Styles.

» 14 października w Creskill odbędzie się Live Event organizowany przez federację WrestlePro, podczas którego swoją pierwszą walkę po odejściu z WWE stoczy Ryback. Najpierw stworzy tag team z Pat Buckiem, a dzień później zmierzy się z Danem Maffem. Szykuje się spora dawka emocji.

» Poniżej w formie wideo przedstawiamy incydent z udziałem AJ Stylesa, Johna Ceny, Shane’a McMahona oraz Deana Ambrose’a, do którego doszło podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown: