Czy na SummerSlam WWE podsycało spekulacje dotyczące powrotu Charlotte Flair do telewizji?

Od wielu lat córka dwukrotnego WWE Hall of Famera Rica Flaira, czyli Charlotte Flair stanowi o sile kobiecej dywizji federacji World Wrestling Entertainment.

W trakcie długoletniego pobytu w firmie wrestlingowej wystąpiła w wielu main eventach oraz walkach o mistrzostwa kobiet. Z tego powodu zaskakujący był fakt nieobecności Charlotte na SummerSlam, czyli najgorętszego letniego wydarzenia w branży wrestlingowej.

Charlotte po raz ostatni w telewizji WWE pojawiła się dwa miesiące temu, kiedy byliśmy świadkami niesamowitego I Quit Matchu z jej udziałem oraz Rondy Rousey. Od tego momentu wielokrotna mistrzyni kobiet RAW, SmackDown oraz NXT została wycofana z telewizji, a jej aktywność ograniczyła się do mediów społecznościowych. Oczywiście aktywność w mediach społecznościowych w pewnym stopniu może zwiastować jej zbliżający się powrót.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE SummerSlam 2022: Raport LIVE

Według PWInsider.com na SummerSlam zostały wyemitowane materiały promujące powrotu kilku nieobecnych gwiazd WWE do telewizji, a w tym Charlotte Flair. Następnie dowiedzieliśmy się, że „The Queen” powróci do telewizji WWE podczas zbliżającego się odcinka SmackDown. Oczywiście ta informacja nie została oficjalnie ogłoszona przez federację WWE, jednak fani obecni na arenie, w której odbyło się SummerSlam otrzymali takową wiadomość.

Jak myślicie, kiedy Charlotte Flair powróci do telewizji WWE? Zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami, po przez publikację komentarzy!