Tegoroczne SummerSlam jest 35 edycją najważniejszej gali lata. W tym roku federacja WWE na największe święto wrestlingu w najgorętszej porze roku, zaprasza nas do Nissan Stadium w Nashville. Wyniki z tej gali będą aktualizowane na żywo, życzymy Wam i sobie dobrej gali!

 

Panel kickoff prowadzi Kayla Braxton, a jej goścmi są: Hall Of Famer Jerry „The King” Lawler, dwukrotny Hall Of Famer Booker T, Kevin Patrick i Peter Rosenberg. 

 

Główna gala

WWE RAW Women’s Championship Match

Becky Lynch VS Bianca Belair (c) (15:40)

Zwycięzca: Bianca Belair

Po walce Becky szczerze pogratulowała mistrzyni zwycięstwa i panie uścisnęły sobie dłoń. Po chwili rozbrzmiał theme song Bayley, która powróciła do TV po wielu miesiącach kontuzji. Zaraz po niej na arenie pojawiła się najpierw Dakota Kai, a potem Io Shirai. Panie stanęły ramię w ramię z Bayley. Lynch wzięła stronę Belair, lecz nie doszło do fizycznej konfrontacji.

 

Singles Match

The Miz ( w/ Maryse & Ciampa) VS Logan Paul (14:15)

Zwycięzca: Logan Paul

W trakcie walki, sędzia wyrzucił Ciampe spod ringu za utrudnianie prowadzenia walki. Zanim ten opuścił arenę, rozbrzmiał theme song AJ Stylesa, który zaatakował przybocznego Miza. Bijatyka Stylesa i Ciampy przeniosła się na trybuny. Paul wygrał pojdeynek pomimo licznych sztuczek Miza i Maryse.

 

WWE United States Championship Match

Theory VS Bobby Lashley (c) (04:42)

Zwycięzca: Bobby Lashley

Theory zaatakował mistrza przed gongiem, lecz to nie przeszkodziło Bobby’emu szybko uporać się z posiadaczem walizki Money In The Bank.

 

No DQ Tag Team Match

The Mysterios VS The Judgment Day (w/Rhea Ripley) (12:00)

Zwycięzcy: The Mysterios

W trakcie walki, Mysterios zostali zaatakowani przez obecną przy ringu Ripley. Na pomoc ojcu i synowi przybył powracający Edge, który na celownik wziął Balora i Priesta.

 

Singles Match

Happy Corbin VS Pat McAfee (10:38)

Zwycięzca: Pat McAfee

Corbin przez przypadek staranował sędziego, co wykorzystał McAfee i sprzedał swojemu rywalowi low blow, jako zemsta za to, co Corbin uczynił mu na ostatnim SmackDown. Po tym Pat wykonał swój finisher i przypiął oponenta.

 

Na arenie pojawił się Drew McIntyre, który na Clash At The Castle zawalczy o WWE Undisputed Championship. Powiedział on, że nieważne kto wygra starcie o ten tytuł na SummerSlam – Drew będzie gotowy na każdego.

 

WWE Undisputed Tag Team Championship Match (Special Guest Referee: Jeff Jarrett)

The Usos (c) VS Street Profits (15:02)

Zwycięzcy: The Usos

 

W ringu zjawił się Riddle, pomimo że nie miał on uczestniczyć w show ze względu na kontuzję. Ten jednak wyzwał Setha Rollinsa. Seth nie dał się długo prosić i pojawił się na arenie. Panowie zwarli sięw bójce, a Rollins zdewastował Riddle’a, kończąc atak stompem. Wrestlerów musiali od siebie odzdzielać ochroniarze i oficjele WWE.

 

WWE SmackDown Women’s Championship Match

Liv Morgan (c) VS Ronda Rousey (04:36)

Zwycięzca: Liv Morgan

Liv wygrała dzięki swojemu sprytowi, a sfrustrowana Ronda zaatakowała po walce Morgan i sędziego.

 

W ringu pojawił się burmistrz Nashville – Kane, który oznajmił, że frekwencja na Nissan Arena wynosi 48.449 osób.

 

WWE Undisputed Universal Championship Last Man Standing Match 

Roman Reigns (c) VS Brock Lesnar (22:58)

Zwycięzca: Roman Reigns

Lesnar wjechał na arenę pojazdem rolniczym. W trakcie walki dochodziło do niesamowitych spotów. Brock zrzucił Reignsa z łyżki traktora, a nawet zdewastował nią ring, który na wpół wisiał w powietrzu. Theory chciał wykorzystać walizkę MITB, jednak Lesnar w porę wykonał na nim F5. Reigns wygrał z pomocą The Usos, którzy wraz z Romanem pogrzebali Lesnara w szczątkach wszystkiego, co było porozrzucane wokół tego, co zostało z ringu. Paul Heyman skończył tę walkę wmontowany przez Lesnara w stół komentatorski.

Koniecznie dajcie znać, jak podobała Wam się gala!