Czy Giulia obroniła tytuł NJPW Strong Women’s Championship na Multiverse United 2?

0

Dziś odbyła się gala łączona IMPACT z New Japan Pro Wrestling i w jej trakcie odbył się pojedynek o tytuł Strong Women’s Championship, w którego obronie stanęła Giulia – jej rywalkami były Gisele Shaw, Deonna Purrazzo i Momo Kogho.

Walka zebrała same pozytywne recenzje od fanów, a sama reakcja na to, co działo się w ringu, była niesamowicie głośna.

NJPW Strong Women’s Championship Match:

Giulia def. Momo Kogho, Gisele Shaw, Deonna Purrazzo

Starcie zakończyło się po tym, jak Giulia wykonała Gisele Nothern Lights Bomb. Tuż po zakończeniu walki doszło jeszcze do brawlu pomiędzy Giulią i Momo Kogho, która najprawdopodobniej będzie następną rywalką liderki DDM.

Warto dodać, że fani zebrani w arenie bardzo żywo reagowali na Giulię. Potwierdza się to o czym wielokrotnie pisałem na naszej stronie i na naszym fanpage’u. Giulia to megagwiazda i wrestlerka z aurą, która pozwoli jej robić wielkie rzeczy nie tylko w Stardom.

Super jest widzieć progres i rozwój Giulii, którą obserwuję od kilku lat. Stała się jedną z największych gwiazd Stardom i japońskiego wrestlingu. Teraz zaczyna poszerzać swoje horyzonty i podbijać świat. To na pewno jeden z wielu jej występów za Oceanem, tego można być pewnym.


Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl