Co wydarzyło się na RAW 10 sierpnia 2020?

WYNIKI:

  • Seth Rollins def. Humberto Carrillo
  • Angelo Dawkins def. Andrade
  • Bianca Belair def. Zelina Vega
  • Shelton Benjamin def. Apollo Crews – Non Title Match
  • Erik, Ivar, Ricochet & Cedric Alexander def. Akira Tozawa & jego Ninja
  • Peyton Royce def. Liv Morgan
  • Asuka def. Bayley
  • Randy Orton def. Kevin Owens

BRUTALNY ATAK NA DOMINIKU

RAW rozpoczęło się od podpisania kontraktu na walkę podczas SummerSlam – w ringu znaleźli się Dominik Mysterio i Seth Rollins. Ten drugi oznajmił, że Dominik będzie mógł używać przedmiotów jakich tylko chce. W trakcie walki Rollinsa z Carrillo, syn Rey’a powstrzymał zamiary Murphy’ego przed ingerencją w match. Tuż po gongu został jednak brutalnie zaatakowany przez obydwóch kijem do kendo.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Welcome to @WWE, @dominik_35. @wwerollins will see you at #SummerSlam. #WWERaw

Post udostępniony przez WWE (@wwe)

RAW UNDERGROUND

W RAW Underground po raz kolejny byliśmy świadkami walki naszego rodaka Dabba-Kato. Ponadto, w ringu znaleźli się Riddick Moss, Arturo Ruas i… Shayna Baszler.

RETRIBUTION DALEJ WPROWADZA CHAOS

Nowa stajnia w WWE, której tożsamości członków cały czas nie znamy, ponownie zjawiła się na RAW. Oprócz sprawienia problemów ze światłem, grupa wybiła m.in. drzwi w Performance Center.

POWRÓT MICKIE JAMES

Jak się okazało powrót Mickie James nastąpił na backstage’u. Jednak już za tydzień, nastąpi również w ringu, co było skutkiem poniższego spotkania:

Mickie James vs Natalya za tydzień na RAW!

ASUKA ŻĄDNA REWANŻU

Asuka pokonała Bayley w skutek czego zapewniła sobie walkę mistrzowską na SummerSlam. Na największej gali lata ponownie spotka się z Sashą Banks – stawką tytuł RAW Women’s Championship.

NOWY MISTRZ 24/7

Zmiana tego wyjątkowego tytułu nastąpiła tuż po Eight Man Tag Team Matchu. Akira Tozawa szybko uciekł na rampę, aby pozostali uczestnicy starcia nie mogli go dopaść. Jak się jednak okazało, tam również nie był bezpieczny. Zza pleców, zamaskowany ninja wykonał mu roll-up i odebrał pas 24/7. Owym zamaskowanym ninją był nie kto inny jak R-Truth. To jego 38 panowanie.

ORTON ODWRACA SIĘ OD FLAIRA

Tuż po tym jak Orton pokonał Owensa w main evencie RAW, 16-krotny mistrz świata Ric Flair postanowił wygłosić emocjonalne promo. Pewne wypowiedzi nie spodobały się jednak Randy’emu, który postanowił wykonać na Flairze low blow i… Punt Kick, którego jednak nie zobaczyliśmy z powodu “awarii światła”.

TOP 10 MOMENTÓW