Co działo się podczas RAW 3 lipca 2023 roku?

Konflikt Cody’ego Rhodesa i Brocka Lesnara trwa nadal pomimo walk na Backlash i Night of Champions. Podczas ostatniego RAW powrócił Lesnar, kontynuując wojnę z Rhodesem. Co jeszcze wydarzyło się na czerwonej tygodniówce?

* Kolejne starcie Rhodesa z Lesnarem i Setha Rollinsa z Judgement Day

Seth Rollins obronił swoje mistrzostwo na Money in The Bank w starciu przeciwko Finnowi Balorowi. Rollins otworzył poniedziałkowe show i zastanawiał się, co będzie dalej przed SummerSlam, ale zanim cokolwiek powiedział, przerwał mu Rhodes. Rhodes nie zdążył wypowiedzieć ani jednego słowa, gdy rozbrzmiała muzyka Lesnara. Były mistrz UFC był nieobecny od czasu pokonania Rhodesa w maju. Wybuchła krótka bójka, którą zakończył Rhodes uderzając Lesnara Cody Cutter. Rollins wrócił na ring, gdy wszystko się uspokoiło. Jednak ponownie mu przerwano. Tym razem było to Judgment Day. Priest stał z nowo zdobytą walizką Money in the Bank w ręku. Uzgodniono pojedynek pomiędzy Rollinsem i Dominikiem Mysterio, przy czym Rollins zauważył, że była to prawdopodobnie pułapka.

Match #1 Seth Rollins vs. Dominik Mysterio

Zwycięzca: Seth Rollins

Pojedynek zakończył się po tym, jak Priest zaatakował Rollinsa. Rollins deklasował Mysterio przez całą walkę. Priest rozpoczął okrutny atak na Rollinsa po pojedynku. Priest chciał wykorzystać walizkę Money in The Bank, jednak powstrzymał go Finn Balor. Wywiązała się kłótnia między Balorem i Priestem, podczas gdy Mysterio próbował ich uspokoić. Rollins skorzystał z okazji i zaatakował Mysterio, wykonując peedigre. RAW zakończyło się kłótnią Balora i Priesta.

Co jeszcze wydarzyło się podczas RAW?

* Damian Priest pokonał Shinsuke Nakamurę

* Shayna Baszler i Ronda Rousey wdały się w bójkę po emocjonalnej kłótni.

* Chelsea Green i Sonya Deville pokonały Candice LeRae i Indi Hartwell, Danę Brooke i Tegan Nox, Emmę i Nikki Cross oraz Katanę Chance i Kayden Carter w pojedynku o miano pretendentek do mistrzostwa tag-team kobiet.

* Becky Lynch wdała się w kłótnię z Trish Stratus, której towarzyszyła Zoey Starks.

* Alpha Academy (Chad Gable, Otis i Maxxine Dupri) pokonali Viking Raiders (Erik, Ivar i Valhalla).

* Ricochet rzucił wyzwanie Loganowi Paulowi, aby spotkał się z nim w przyszłym tygodniu twarzą w twarz w ringu.

* Pojedynek o mistrzostwo kobiet:
Rhea Ripley pokonała Natalyę i obroniła tytuł. Liv Morgan i Raquel Rodriguez uratowały Natalyę przed pobiciem po pojedynku.

* Tomasso Ciampa i The Miz wygłosili proma w swoim kierunku

* Matt Riddle pokonał Giovanniego Vinci. Drew McIntyre po spotkaniu uratował Riddle’a przed atakiem Imperium.