Co wydarzyło się podczas Monday Night RAW 7 marca 2022 roku?

Nowy tydzień, nowe RAW! Zapraszamy do przeczytania raportu z gali czerwonej tygodniówki.

Pojedynek o pasy RAW tag-team w poniedziałkowy wieczór był bardzo istotny. W grę wchodziły nie tylko tytuły, ale także gwarantowane miejsce na WrestleManii.

Randy Orton i Riddle wygrali fantastyczny triple threat match przeciwko Alpha Academy oraz drużynie Kevina Owensa i Setha Rollinsa. Jednak to Owens próbował zrobić największe show wieczoru, kiedy to szukał sposobu na pojawienie się na WrestleManii.  Wzywał „Stone Cold” Steve’a Austina, aby pojawił się w specjalnym wydaniu „The KO Show” podczas Największej ze scen.

* WYDARZENIE WIECZORU: Thriller o pasy mistrzowskie zakończony zwycięstwem RKO-Bro, Owens woła Austina

Trzy drużyny rozpoczęły show promami w których Owens i Rollins ponownie podkreślali, że zwycięstwo w tym pojedynku jest ich jedyną drogą do WrestleManii. Pojedynek był chaotyczną sprawą, która doprowadziła do szalonego zakończenia. Randy Orton uderzył Chada Gable’a mid-moonaultem RK-Bro, ale szybko został wyrzucony z ringu. Owens zaatakował Gable’a stunnerem, a Rollins wykonał stomp. Riddle wyrzucił Rollinsa z ringu i wykonał pin na Gable’u, by odzyskać tytuł. Po walce Orton i Riddle świętowali, a Orton powiedział, że chce po raz pierwszy w swojej karierze użyć słowa na „f” w programie WWE, po czym nazwał Riddle’a swoim przyjacielem.

Pod koniec programu Owens powiedział, że wymyślił sposób, aby mimo wszystko wystąpić na WrestleManii. Chce on bowiem poprowadzić największą edycję „The KO Show”, a żeby to zrobić, potrzebuje gwiazdy z Teksasu, która będzie jego gościem. Owens odrzucił pomysł, aby w show wzięli udział JBL, Booker T czy Shawn Michaels. Owens następnie wyzywał „Stone Cold” Steve’a Austina, nazywając go zepsutą skorupą dawnego siebie i obiecując, że uderzy Austina stunnerem w jego rodzinnym stanie.

Co jeszcze wydarzyło się podczas RAW?

* 24/7 Championship – Dana Brooke pokonała Taminę i zachowała tytuł

* The Miz i Logan Paul gościli gościa specjalnego Jerry’ego Lawlera podczas „hometown celebration”. Po rozmowie o swoim rodzinnym mieście, Miz i Paul zostali zapytani przez Lawlera czy Cleveland kiedykolwiek będzie gospodarzem WrestleManii. Paul był zachwycony tym pomysłem, ale Miz go zbył mówiąc, że dobre rzeczy przychodzą tylko wtedy, gdy opuszczasz Cleveland.

* Tommaso Ciampa & Bron Breakker pokonali Dolpha Zigglera & Roberta Roode’a. Breakker zakończył mecz, gdy trafił Zigglera press powerslamem. Pojedynek ten był pierwszym występem mistrza NXT w głównym rosterze.

* Omos pokonał Apollo Crewsa po chokebombie.

* Edge odniósł się do swojego ataku na AJ Stylesa, który miał miejsce podczas ostatniego RAW. Edge stwierdził, że atak został przeprowadzony, aby pomóc Stylesowi, ponieważ jeśli Styles ma zmierzyć się z nim na WrestleManii, Edge potrzebuje, aby był on „pitbullem rozrywającym ciało”. Edge powiedział, że atak pomógł mu również otworzyć oczy i zdać sobie sprawę, że ma kontrolę nad wszystkim i powrócił na szczyt.

* Rhea Ripley & Liv Morgan pokonały Carmellę & Queen Zelinę, gdy Ripley uderzyła Zelinę za pomocą Riptide. Warunek był taki, że Ripley i Morgan zostaną włączone do pojedynku o tytuł tag teamu kobiet po zwycięstwie.

* Finn Balor pokonał Austina Theory przez dyskwalifikację po ingerencji Damiana Priesta. Gdy Balor zmierzał do górnej liny aby wykonać Coup de Grace, Priest wbiegł na ring i zepchnął mistrza Stanów Zjednoczonych z górnej liny. Priest kontynuował swój atak po dyskwalifikacji.