Co działo się podczas Monday Night RAW 24 lipca 2023 roku?

Z każdym tygodniem jesteśmy coraz bliżej SummerSlam, więc wszelkie rywalizacje przybierają na sile. Nie inaczej było podczas najnowszego epizodu Monday Night RAW!

* Walka o mistrzostwo NXT North American: Dominik Mysterio pokonał Samiego Zayna.
Judgment Day otworzyło show chwaląc się swoim sukcesem i przedstawiając Mysterio jako nowego mistrza Ameryki Północnej. Wszystko to zostało przerwane przez Kevina Owensa i Samiego Zayna. W końcu Sami Zayn wyzwał do pojedynku nowego mistrza. Mysterio obronił mistrzostwo, gdy Judgment Day zaatakowało Kevina Owensa na zapleczu i rozproszyło tym samym Zayna.

* Becky Lynch pokonała Zoey Stark.
Podczas walki Trish Stratus próbowała rozproszyć Becky Lynch, ale na nic zdały się próby Hall of Famerki.

* Promo Cody’ego Rhodes’a w kierunku Brocka Lesnara.
Powiedział, że Lesnar popełnił błąd podczas ataku w zeszłym tygodniu, bo zostawił Rhodesa na lodzie. Rhodes obiecał „zawstydzić” Lesnara na SummerSlam, mówiąc, że zamknie ten rozdział i nie będzie miał z tym problemu. Zamiast tego, stanie twarzą w twarz z oponentem.

* Bronson Reed pokonał Tommaso Ciampę

* Promo The Alpha Academy.
Chad Gable pogratulował The Viking Raiders zwycięstwa w Viking Rules matchu i wyzwał ich na pojedynek „Academy Rules”. Maxxine Dupri powiedziała, że chce Walhalli w swoim pierwszym pojedynku jeden na jednego. Walhalla później zgodziła się na walkę.

* Logan Paul przyjął wyzwanie Ricocheta na SummerSlam po tym, jak zaatakował Ricocheta podczas promo.
Po ataku, Ricochet „odwdzięczył się” i także zaatakował Paula a potem zrobił sobie z nim selfie. Później Paul powiedział, że na następnym RAW będzie szukał zemsty na Ricochecie.

* Damian Priest pokonał Apollo Crewsa

* Drew McIntyre pokonał Ludwiga Kaisera.
Przed walką McIntyre wyzwał Gunthera na pojedynek, ale Gunther odmówił, mówiąc, że podniósł międzykontynentalne mistrzostwo do takiego poziomu, w którym walka powinna być na SummerSlam. Następnie McIntyre powiedział, że Ludwig Kaiser powinien być faktycznym liderem Imperium i doprowadził do pojedynku.

* Finn Balor i Seth Rollins na walkę o mistrzostwo wagi ciężkiej na SummerSlam.
Damien Priest uderzył Setha Rollinsa walizką Money in The Bank a Sami Zayn ruszył na pomoc. Zayn chciał zaatakował Priesta, Ale The Judgment Day zabrało go. Show zakończyło się na tym, że Priest uderzył Rollinsa Razor’s Edge, Mysterio frog splashem a Balor Coup de Grace.