CM Punk wraca do ringu?, Christian powróci do ringu?, Wyniki EVOLVE 85, Carmella nową mistrzynią kobiet?

» W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja dotycząca propozycji Daniela Hinklesa z federacji 5 Star Wrestling dotycząca powrotu CM Punka do ringu podczas nadchodzącego turnieju z udziałem 128 wrestlerów – 10 czerwca. Oczywiście Punk miał otrzymać milion funtów za powrót do ringu, jednak jak się okazało później było to fałszywe ogłoszenie.

» Christian w najnowszym odcinku podcastu Edge, Edge & Christian’s Pod of Awesomeness wypowiedział się na temat możliwości powrotu do ringu oraz naśladowaniu The Rocka:

”The Rock jest aktualnie w trakcie tworzenia nowych filmów przez co ma długie przerwy od występów w WWE…. Spotkałem się z nim jakiś czas temu i dowiedziałem się, że według niego jestem najlepszym wrestlerem na świecie co było ciekawą historią 😀 Pewnego dnia po powrocie do domu otrzymałem telefon od kogoś z WWE kto powiedział mi, że są plany odnośnie nowego gimmicku, w którym będę parodiował The Rocka”.

Christian także dodał, że prezes WWE Vince McMahon nie nadążał za tym wszystkim, ponieważ nigdy nie był tak dobry jak The Rock.

» Poniżej przedstawiamy wyniki eventu EVOLVE 85, który odbył się wczoraj w Monaghan Knights Of Columbus Hall:

EVOLVE Championship Match
Zack Sabre Jr. def. Lio Rush

WWN Championship Match
Matt Riddle def. Jeff Cobb

Special Challenge Match
Tracy Williams with Stokely Hathawaydef. Kyle O’Reilly

Special Attraction Match #1
Ethan Page def. Donovan Dijak

Special Attraction Match #2
Keith Lee def. Fred Yehi

Catch Point vs. High-Flyers – Non-Title Match
EVOLVE Tag Team Champions Chris Dickinson & Jaka with Stokey Hathaway def.
Jason Kincaid & Jaka

SHINE Showcase Match
Allysin Kay def. Priscilla Kelly

» SportsKeeda.com donosi, że oficjele WWE mają w planach ogromny push dla Carmelli, która prawdopodobnie zostanie kolejną mistrzynią SmackDown Women’s. Pierwotnie plany dotyczące WrestleManii 33 były takie, że na największej gali roku Naomi straci tytuł na korzyść tej zawodniczki jednak wszystko uległo zmianie, a Carmella zaakceptowała oddalenie jej pushu. Co o tym sądzicie?